• -7%

ORAC DECOR C354 Listwa sufitowa

296,02 zł 275,30 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 275.30 zł

Opis produktu

Orac Decor C354 to listwa oświetleniowa o uniwersalnej linii, która świetnie współgra ze światłem. Listwa rewelacyjnie prezentuje się w nowoczesnych i oryginalnych wnętrzach, tworząc idealne wykończenie na styku ścian i sufitu. Listwa oświetleniowa Orac Decor C354 jest wytrzymała, odporna na wilgoć, gotowa do pomalowania, a także niezwykle łatwa w montażu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  4
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  21.5
 • Symbol
  C354
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

C354 Orac Decor oświetleniowa listwa sufitowa

Oświetleniowa listwa sufitowa Orac Decor C354 to prawdziwa gratka dla tych, którzy poszukują modelu starannie wykończonego, a zarazem funkcjonalnego. Prezentowana sztukateria została zaprojektowana w taki sposób, aby montaż oświetlenia ledowego nie stanowił żadnego wyzwania.

Trzeba dodać, że listwa sufitowa Orac Decor C354 pochodzi od znanego i cenionego producenta. Z pewnością usatysfakcjonuje to tych, którzy cenią sobie sprawdzone rozwiązania. Nie musimy obawiać się, że produkt ulegnie przedwczesnemu uszkodzeniu. Wręcz przeciwnie — listwa sufitowa Orac Decor C354 została wykonana z lekkich, a zarazem bardzo trwałych materiałów, które pozostaną w nienaruszonym stanie długie lata. Nie ma większego znaczenia, w jakim pomieszczeniu zostanie umieszczona sztukateria.

Listwa sufitowa Orac Decor C354 o dekoracyjnym charakterze

Faktem jest, że listwa sufitowa Orac Decor C354 zachwyca swoim dekoracyjnym charakterem. Będzie ona stanowić fantastyczną ozdobę każdego wnętrza. To genialna opcja dla tych, którzy zwracają uwagę nawet na najmniejsze detale.

Listwa sufitowa Orac Decor C354 wyróżnia się prostą formą. Jest ona dedykowana przede wszystkim tym, którzy cenią sobie minimalizm. Takie wzornictwo idealnie wpasuje się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne aranżacje. Pięknie wykonana listwa sufitowa Orac Decor C354 przyciąga spojrzenia. Ponadto nadaje ona przytulności, a więc świetnie sprawdzi się w przestronnych pomieszczeniach, ale nie tylko. Opisywana listwa sufitowa Orac Decor C354 jest także wyjątkowo elegancka, dzięki czemu pasuje do luksusowych wystrojów.

Model Orac Decor C354 w dowolnym kolorze

Listwa sufitowa Orac Decor C354 produkowana jest w kolorze białym, który jest niezwykle uniwersalny i ponadczasowy. Należy wspomnieć, że wiele osób mocuje sztukaterię bezpośrednio po zakupie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby pomalować ją na dowolny kolor, więc wszystko zależy od osobistych upodobań.

Listwa sufitowa Orac Decor C354 nie jest odporna na rozpuszczalniki, a więc wybierzmy farbę bez wspomnianych związków. Polecana jest w szczególności emalia lateksowa, czy też wodna. Wybór farb bez rozpuszczalników jest na tyle szeroki, że znalezienie czegoś odpowiedniego nie powinno stanowić wyzwania. Sporym atutem jest również szeroka gama kolorystyczna. To wyłącznie od nas zależy, czy listwa sufitowa Orac Decor C354 zostanie pomalowana na jasny, czy ciemny kolor. W obu przypadkach nie powinniśmy mieć problemów z uzyskaniem pełnego krycia. Oczywiście listwa sufitowa Orac Decor C354 jest przystosowana do malowania. Nie trzeba szlifować powierzchni, co przyspiesza cały proces. Trzeba jednak pamiętać, że przed nałożeniem farby musi ona zostać oczyszczona.

Lekka listwa sufitowa niekłopotliwa w montażu

Listwa sufitowa Orac Decor C354 często jest wybierana przez tych, którzy chcą niskim nakładem finansowym odświeżyć pomieszczenie. Taka sztukateria skutecznie ukryje wszelkie niedoskonałości powierzchni, które mogą pojawić się na styku ścian oraz sufitu. Ponadto listwa sufitowa Orac Decor C354 ukryje szczelinę dylatacyjną. Najważniejsze jest jednak to, aby ją prawidłowo przymocować do powierzchni. Wiele osób robi to samodzielnie, aby zredukować koszty. Warto zaopatrzyć się w klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej montażowy Orac Decor FX400. Stosowanie produktów rekomendowanych przez producenta daje większą pewność, że sztukateria będzie doskonale trzymać się wybranej powierzchni. Nie musimy obawiać się, że wiązanie straci na sile pod wpływem działania negatywnych czynników zewnętrznych.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy oświetleniowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: