• -7%

ORAC DECOR C323 Listwa sufitowa oświetleniowa

110,83 zł 103,07 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 103.07 zł

Opis produktu

Nowoczesna listwa oświetleniowa Orac Decor C323 to doskonała propozycja dla osób ceniących połączenie ponadczasowego designu z wysokiej jakości wykonaniem. Jest to model odporny na wilgoć i wgniecenia, dzięki czemu świetnie prezentuje się na styku ścian i sufitu w każdym pomieszczeniu. Listwa sufitowa Orac C323 została także przygotowana do samodzielnego pomalowania.

Opis

 • Wysokość (cm)
  5.5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  4.2
 • Symbol
  C323
 • Kolekcja
  Ulf Moritz
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  FDP500 i FX400
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa oświetleniowa Orac Decor C323

Najczęstszym problemem, który pojawia się podczas samodzielnego wykańczania wnętrza, są powstałe w wyniku przeprowadzanego remontu defekty ścian, podłóg i sufitów. Nieestetyczne pęknięcia, rzucające się w oczy ubytki czy widoczne łączenia sprawiają, że ostateczny efekt naszej pracy nie jest wystarczająco satysfakcjonujący. Z myślą o rozwiązaniu tych problemów, stworzyliśmy dla Państwa szeroką ofertę listew dekoracyjnych, które pomogą przy maskowaniu kłopotliwych mankamentów. Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z listwami oświetleniowymi Orac Decor.

Orac Decor C323 – perfekcyjna listwa oświetleniowa

Dekoracyjna listwa oświetleniowa Orac Decor C323, oprócz praktycznego zastosowania, którym jest ukrycie nieestetycznych pęknięć, ubytków lub łączeń, może również zostać wykorzystana jako innowacyjna i wyjątkowa ozdoba pokoju. Model listwy oświetleniowej Orac Decor C323 urozmaici każdą aranżację – ozdoba szczególnie wkomponuje się w styl nowoczesny, nastawiony na elegancję. Jednak nie oznacza to, że Orac Decor C323 nie może zostać wykorzystana w pomieszczeniu klasycznym czy też minimalistycznym. Niezależnie od tego, jak urządzony zostanie pokój, listwa oświetleniowa C323 doda oryginalności do każdego wnętrza.

Zastosowanie dekoracyjnej listwy oświetleniowej Orac Decor C323

Za pomocą listwy oświetleniowej Orac Decor C323 otrzymacie Państwo magiczny i niepowtarzalny klimat, który sprawi, że wnętrze Waszego mieszkania nabierze wyjątkowości. Warto podkreślić, że Orac Decor C323 to listwa doskonale współpracująca ze światłem, a oświetleniowy efekt, powstały dzięki temu produktowi, zachwyci niejedno oko.

Dodatkową zaletą listwy oświetleniowej Orac Decor C323 jest jej niebanalne wzornictwo. Dzięki bajecznemu zdobieniu model ten nada ekskluzywności wykańczanemu wnętrzu i zmieni cały jego charakter w zaledwie chwilę. Za pomocą dekoracyjnej listwy oświetleniowej Orac Decor C323 możecie Państwo nie tylko zmodyfikować pomieszczenie pod względem estetycznym, ale również optycznym – zmieniając wizualnie proporcje pokoju.

Listwa sufitowa Orac Decor C323 stanowi także perfekcyjne narzędzie, dzięki któremu wszelkie niedoskonałości powstałe w wyniku prac remontowych nie będą rzucać się w oczy. Montując model Orac Decor C323 bez problemu zamaskujecie Państwo jakiekolwiek pęknięcia lub obtarcia na ścianach, zachowując niebywały styl wystroju wnętrza.

Trwałość i wygląd listwy oświetleniowej Orac Decor C323

Do produkcji listew oświetleniowych marki Orac Decor wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, które zapewniają naszej sztukaterii trwałość. Oznacza to, że listwa oświetleniowa Orac Decor C323 będzie służyć Państwu latami, jako perfekcyjny element dekoracyjny. Model ten został stworzony z wytrzymałego poliuretanu i pokryty zabezpieczającą powłoką, którą jest specjalny podkład. Dzięki temu dekoracyjna listwa oświetleniowa Orac Decor C323 jest produktem odpornym na wszelkie uszkodzenia mechaniczne czy też wilgoć. Oznacza to, że sztukateria ta może zostać zamontowana zarówno w salonie, jak i łazience czy też kuchni.

Listwa Orac Decor C323 charakteryzuje się nowoczesnym i wyjątkowo eleganckim wyglądem. Ta wysoka na 5,5 cm i szeroka na 4,2 cm oświetleniowa dekoracja doda klasy wykańczanemu pomieszczeniu i pochwyci wzrok każdego gościa. Zachwycające zdobienie, w połączeniu ze świetlnymi efektami, nada niepowtarzalnej atmosfery w całym wnętrzu, potęgując relaks użytkowników.

Produkt ten pierwotnie utrzymany jest w klasycznym odcieniu bieli, jednak można w prosty sposób zmienić jego wygląd. Dekoracyjna listwa oświetleniowa Orac Decor C323 pokryta jest specjalnym podkładem – wystarczy więc pomalować produkt dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników (np. farba silikonowa, lateksowa lub akrylowa) i zamontować na wybranej ścianie. I już można cieszyć się niebywałym efektem!

Montaż listwy Orac Decor C323

Dekoracyjna listwa oświetleniowa Orac Decor C323 jest produktem przygotowanym już do montażu. Oznacza to, że możecie Państwo samodzielnie zainstalować ten model we własnym mieszkaniu. Dzięki lekkości wykorzystanych przy produkcji listwy C323, montaż tego elementu sztukateryjnego jest prosty i szybki.

Zalecamy jednak skorzystanie z akcesoriów niezbędnych do samodzielnej instalacji listwy oświetleniowej C323, które znacznie ułatwią Państwu pracę z tym produktem. Szczególnie polecamy kleje marki Orac Decor: FDP500 i FX400.

Dzięki listwie sufitowej Orac Decor C323 wymarzony efekt oświetleniowy w każdym pomieszczeniu jest na wyciągnięcie ręki!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy oświetleniowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: