• -7%

ORAC DECOR C324 Listwa sufitowa oświetleniowa

133,11 zł 123,80 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 123.80 zł

Opis produktu

Uniwersalny design listwy oświetleniowej Orac Decor C324 sprawia, że jest to świetny produkt do różnego rodzaju aranżacji. Model wyróżnia się wysoką odpornością na wilgoć, uderzenia oraz jest łatwy w montażu. Ponadto oświetleniowa listwa sufitowa Orac Decor C324, dzięki zastosowaniu wraz z taśmą LED stworzy wyjątkowy klimat w dowolnym wnętrzu. Produkt został przygotowany do malowania.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8.3
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  3.4
 • Kolekcja
  Ulf Moritz
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

C324 Orac Decor oświetleniowa listwa sufitowa

Nowoczesna listwa sufitowa C324 Orac Decor to doskonałe połączenie atrakcyjnie niskiej ceny, podwyższonej trwałości i niesamowitego wykonania. Jest to produkt wyjątkowo lekki, a zarazem trwały. Oświetleniowa listwa sufitowa Orac Decor C324 wyróżnia się prostą formą, dającą szerokie możliwości aranżacyjne.

Kwestią indywidualną jest, gdzie zostanie przymocowana sztukateria. Detal zapewne będzie w niejednym wnętrzu prezentować się ciekawie i elegancko. Listwa sufitowa C324 Orac Decor jest niezwykle prosta we wzornictwie, dlatego nie ma żadnych problemów z wpasowaniem jej w konkretne pomieszczenie. Warto również dodać, że została ona wykonana z bardzo mocnych tworzyw, niepodatnych na zarysowania oraz wgniecenia.

Doskonała ozdoba każdego wnętrza

Oświetleniowa listwa sufitowa C324 Orac Decor jest nie tylko elegancka, ale także praktyczna. Należy podkreślić, że została ona w pełni przygotowana do montażu taśmy LED. Prezentowana listwa sufitowa C324 Orac Decor upiększy każde wnętrze.

Zredukowana waga listwy znacząco ułatwia jej montaż, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by wykonać go samodzielnie. Listwa oświetleniowa Orac Decor C324 montowana jest na klej, więc ważne jest to, by wybrać odpowiedni produkt, który zagwarantuje maksymalną przyczepność. Marka poleca klej montażowy Orac Decor FDP500, jak i również klej do łączeń Orac Decor FX400. Należy postępować zgodnie z instrukcją.

C324 Orac Decor i jej łatwa aranżacja

Listwa sufitowa Orac Decor C324 to rewelacyjny sposób na to, by odświeżyć stylizację wnętrza. Z uwagi na swoje proporcje listwa oświetleniowa C324 Orac Decor najlepiej prezentuje się w przestronnych wnętrzach, jednak wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Listwa oświetleniowa C324 Orac Decor może zostać pokryta jedynie farbą, która nie posiada w składzie substancji rozpuszczających, co daje szerokie pole do personalizacji. Oświetleniowa listwa sufitowa Orac Decor C324 może zostać samodzielnie pomalowana zarówno na jasny, jak i ciemny kolor. Zazwyczaj zaleca się nałożenie dwóch warstw emalii. A to dlatego, aby osiągnąć niezwykły rezultat.

Funkcjonalna listwa sufitowa Orac Decor C324

Listwa sufitowa Orac Decor C324 pomoże zamaskować rozmaite niedoskonałości, pojawiających się na styku sufitu oraz ścian. Dostępny produkt nie podlega działaniu wilgoci, co pozwala na montaż tego akcentu sztukateryjnego również w różnorodnych pomieszczeniach, w tym w kuchniach.

Jeśli masz pytania?

W razie pojawiających się wątpliwości związanych z zakupem, jak i również instalacją dostępnych w naszym sklepie internetowym elementów sztukateryjnych to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasza zdobywana przez lata wiedza oraz doświadczenie pozwoli znaleźć produkt spełniający wszystkie oczekiwania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy oświetleniowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: