• -7%

ORAC DECOR C326 Listwa sufitowa

153,07 zł 142,35 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 142.35 zł

Opis produktu

Orac Decor C326 to listwa sufitowa możliwa do montażu razem z oświetleniem w postaci taśmy LED. Model stworzy zatem niezwykły klimat w niejednej aranżacji, a to za sprawą gotowości do pomalowania farbami bez rozpuszczalników. Listwa sufitowa Orac Decor C326 jest również odporna na wilgoć i uderzenia.

Opis

 • Wysokość (cm)
  10.5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  9
 • Kolekcja
  Ulf Moritz
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

C326 Orac Decor oświetleniowa listwa sufitowa

Modernistyczna oświetleniowa listwa sufitowa C326 Orac Decor to niezwykłe połączenie atrakcyjnie niskiej ceny, podwyższonej wytrzymałości oraz precyzyjnego wykonania. Jest to model wyjątkowo lekki, a zarazem trwały. Listwa sufitowa C326 Orac Decor wyróżnia się minimalistyczną formą, dającą wiele możliwości aranżacyjnych.

To wyłącznie od nas zależy, gdzie zostanie zamocowana sztukateria. Na pewno w każdym wnętrzu będzie prezentować się ciekawie oraz z klasą. Listwa oświetleniowa C326 Orac Decor jest niezwykle uniwersalna, dlatego nie ma żadnych problemów z wkomponowaniem jej w dane pomieszczenie. Należy nadmienić, że została ona wykonana z niezwykle solidnych tworzyw, niepodatnych na uszkodzenia oraz deformacje.

Doskonała listwa sufitowa do zmiany wnętrza

Listwa sufitowa Orac Decor C326 jest nie tylko elegancka, ale także praktyczna. Trzeba nakreślić, że została ona w stu procentach przygotowana do montażu taśmy LED. Opisywana listwa oświetleniowa C326 Orac Decor odmieni niejedno wnętrze.

Zredukowana waga tej sztukaterii znacząco ułatwia jej montaż, więc nie ma żadnych przeszkód, aby samodzielnie go wykonać. Listwa sufitowa C326 Orac Decor mocowana jest na klej, dlatego ważne jest to, aby wybrać odpowiedni produkt, który zapewni maksymalną przyczepność. Marka poleca klej montażowy Orac Decor FDP500 jak i również klej do łączeń Orac Decor FX400. Należy oczywiście postępować zgodnie z instrukcją.

C326 Orac Decor i jej gotowość do malowania

Oświetleniowa listwa sufitowa C326 Orac Decor to fenomenalny sposób na to, by odświeżyć wnętrze. Biorąc pod uwagę swoje wymiary listwa sufitowa C326 Orac Decor najlepiej wygląda w przestronnych wnętrzach, jednak wszystko zależy od osobistych upodobań. Listwa sufitowa Orac Decor C326 może zostać pomalowana wyłącznie farbą, nieposiadającą w sobie rozpuszczalników, co pozwala na szerokie pole do personalizacji. Oświetleniowa listwa sufitowa Orac Decor C326 może zostać samodzielnie pomalowana na jasny, jak i mocny kolor. W niektórych przypadkach wystarczy pomalowanie dwóch warstw farby. Wszystko po to, aby uzyskać niezwykły efekt.

Listwa sufitowa Orac Decor C326 i jej zastosowanie

Listwa sufitowa Orac Decor C326 może pomóc zamaskować różnorodne mankamenty, które często pojawiają się na styku sufitu oraz ścian. Dostępny w naszym sklepie model nie podlega działaniu wilgoci, co pozwala na zamontowanie tego akcentu sztukateryjnego również w różnorodnych pomieszczeniach, w tym w łazienkach.

W przypadku pojawiających się pytań…

W razie pojawiających się pytań związanych z zakupem, jak i również instalacją dostępnych w naszym sklepie detali sztukateryjnych to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasza zdobywana przez lata wiedza oraz doświadczenie pozwoli odnaleźć model odpowiadający wszelkim potrzebom.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy oświetleniowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: