• -5%

Mardom Decor MD016 Listwa podłogowa

112,57 zł 106,94 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 106.94 zł

Opis produktu

MD016 Mardom Decor to funkcjonalny i niezwykle estetyczny detal wykończenia wnętrz na styku ściany i podłogi w postaci listwy przypodłogowej. Doskonale podkreśla charakter aranżacji, spajając ją w całość i eksponując podłogę. Ponadto fantastycznie maskuje kable, przewody elektryczne i szczelinę dylatacyjną. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD016 może być pomalowana farbą niezawierającą rozpuszczalników. Jest lekka i łatwa w montażu oraz odporna na uszkodzenia i wilgoć.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  10
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2.3
 • Symbol
  MD016
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

MD016 Mardom Decor listwa przypodłogowa

Sposób wykończenia wnętrza w dużym stopniu decyduje o jego charakterze. Jeżeli pragniemy mieszkać w pięknym i eleganckim otoczeniu, powinniśmy pamiętać nawet o takich drobnych elementach jak odpowiednie listwy przypodłogowe. Na rynku tych produktów z pewnością bardzo wyróżnia się listwa przypodłogowa Mardom Decor MD016.

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD016 - charakterystyka produktu

Niezwykle elegancka listwa przypodłogowa Mardom Decor MD016 ma aż 200 cm długości oraz 10 cm wysokości. Wymiary listwy pozwalają na taki montaż, że nawet w dużym pomieszczeniu nie będzie zbyt wielu styków pomiędzy poszczególnymi listwami. Listwa została wykonana z nowoczesnego materiału, jakim jest polimer HD, co zapewnia jej doskonale właściwości związane z trwałością i odpornością na uszkodzenia. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD016 pochodzi z wyjątkowej kolekcji Elite, została stworzona z myślą o osobach ceniących najwyższą jakość oraz piękny design.

Mardom Decor MD016 to element niezbędny w każdym pomieszczeniu

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD016 jest tak naprawdę elementem niezbędnym do wykończenia każdego wnętrza. Tak szeroka i funkcjonalna listwa pozwala bowiem ukryć wszelkiego rodzaju niedociągnięcia na styku ścian oraz podłóg, takie jak na przykład szczelina dylatacyjna, która powstaje podczas układania podłogi drewnianej lub z paneli. To właśnie listwa przypodłogowa Mardom Decor MD016 bez problemu poradzi sobie z zamaskowaniem tej szczeliny.

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD016 - praktyczne zastosowanie

Listwa chroni również właśnie to miejsce przed nadmiernym gromadzeniem się kurzu i brudu, poza tym podnosi ogólną estetykę konkretnego pomieszczenia. Zamontowana listwa przypodłogowa Mardom Decor MD016 sprawia, zewnętrze ma tak zwaną " kropkę nad i", można wnosić do niego meble oraz pozostałe sprzęty i po prostu się urządzać.

MD016 i sposób montażu listew przypodłogowych

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD016 jest bardzo prosta do zamontowania, dlatego można zrobić to we własnym zakresie Bez angażowania do pracy ekipy remontowo-budowlanej. Do przymocowania listwy potrzeba jedynie dobrego kleju, rekomendowany jest produkt Mardom Decor Fix Pro lub Mardom Decor Fix Extra. Każdy z tych krajów doskonale łączy listwy ze ścianą, dzięki czemu jest ona trwale przymocowana przez wiele lat.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD016 – pielęgnacja

Ostatni aspekt związany z sobą funkcjonalnością listwy przypodłogowej Mardom Decor MD016 to ten związany z pielęgnacją i sprzątaniem. Listwa jest odporna na działanie wilgoci, można ją zatem przecierać zwilżoną szmatką, czyszcząc w ten sposób ewentualne zabrudzenia.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: