• -5%

Mardom Decor MD024 Listwa podłogowa

75,98 zł 72,18 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 72.18 zł

Opis produktu

MD024 to listwa przypodłogowa Mardom Decor, stanowiąca funkcjonalny i niezwykle estetyczny detal wykończenia wnętrz na styku ściany i podłogi. Doskonale podkreśla charakter aranżacji, spajając ją w całość i eksponując podłogę. Ponadto fantastycznie maskuje kable, przewody elektryczne i szczelinę dylatacyjną. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD024 może być pomalowana farbą niezawierającą rozpuszczalników. Jest lekka i łatwa w montażu oraz odporna na uszkodzenia i wilgoć.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2.7
 • Symbol
  MD024
 • Kolekcja
  Elite
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polimer HD
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

MD024 listwa przypodłogowa Mardom Decor

Element wykończenia wnętrz, jakim jest listwa przypodłogowa Mardom Decor MD024 perfekcyjnie sprawdzi się w praktycznie każdym domu. Ta elegancka i minimalistyczna biała listwa przypodłogowa do prawdziwą "kropka nad i" we wnętrzach w stylu skandynawskim, elektrycznym, paryskim, rustykalnym czy nowoczesnym. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD024 jest po prostu uniwersalna.

Uniwersalna listwa przypodłogowa Mardom Decor MD024

Piękny design oraz doskonała jakość i perfekcyjne wykonanie - to właśnie charakteryzuje doskonałą listwę przypodłogową Mardom Decor MD024, która została stworzona z myślą o klientach ceniących najwyższą jakość produktu. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD024 jest wykonana z materiału niezwykle odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć, jakim jest polimer HD. Dzięki temu listwa jest łatwa w utrzymaniu czystości, bo można przecierać ją wilgotną szmatką, a także nie ulega zarysowaniom oraz wgniecenia na przykład podczas odkurzania.

Mardom Decor MD024 - aspekty funkcjonalne

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD024 to nie tylko piękny element wykończenia wnętrza, ale coś znacznie więcej. To właśnie ta listwa przypodłogowa potrafi między innymi zamaskować szczelinę dylatacyjną, która zawsze powstaje na styku ścian oraz podłogi. Szczelina dylatacyjna musi zostać pozostawiona ze względu na odkształcanie się desek podłogowych lub paneli i pracę podłogi podczas chodzenia po niej. Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD024 perfekcyjnie zamaskuje te wszystkie niedociągnięcia. Poza tym to właśnie listwa przypodłogowa Mardom Decor MD024 w łatwy sposób pozwala ukryć wszelakie kable, na przykład te prowadzące do sprzętu RTV.

Wnętrze z listwą przypodłogową Mardom Decor MD024

Wnętrze wykończone za pomocą listwy przypodłogowej Mardom Decor MD024 prezentuje się bardzo schludnie i elegancko. Ta biała listwa fantastycznie komponuje się bowiem ze wszelkimi kolorami ścian, ze ścianą wykończoną za pomocą cegły, tapetami, a także z tynkiem strukturalnym. Dlatego właśnie jest zwieńczeniem wykończenia każdego pomieszczenia w domu. Nadaje się też do pomalowania na dowolny kolor farbą, która nie zawiera rozpuszczalników.

MD024 - sposób montażu listew przypodłogowych

Ta piękna listwa przypodłogowa również jest bardzo prosta do samodzielnego zamontowania w domu. Z montażem bez problemu poradzi sobie zatem każdy pan, wystarczy kupić któryś z doskonałych klejów do montażu listwy ( na przykład Play Mardom Decor Fix Pro lub Mardom Decor fix extra), a w ciągu kilku godzin w całym domu uda się przymocować listwy.

Montaż listwy przypodłogowej Mardom Decor

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: