• -7%

NMC FL2 FLEX - gięta Listwa przypodłogowa

209,24 zł 194,60 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 194.60 zł

Opis produktu

Giętka listwa przypodłogowa NMC FL3 FLEX to elastyczna listwa do półkolumn, kolumn i łuków ściennych, która skutecznie zakryje wszelkie niedoskonałości i szczeliny dylatacyjne na styku ścian i podłogi. NMC FT2 FLEX nie tylko ukryje nieprzyjemne dla oka mankamenty powierzchni, ale również perfekcyjnie wpasuje się w wystrój wnętrza nowoczesnego lub klasycznego. Listwy przypodłogowe NMC FL2 FLEX są lekkie, trwałe, łatwe w montażu i gotowe do pomalowania.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  12
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Symbol
  FL2 flex
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  GIĘTA

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa NMC FL2 FLEX

Listwy przypodłogowe w wersji FLEX bez problemu można wygiąć, idealnie dopasowując je do ścian takich jak łuki oraz do kolumn. Jest to rodzaj elastycznych listew, które pełnią funkcję estetyczną, a także ochronną. Służą zabezpieczeniu ścian przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Listwy przypodłogowe FLEX, podobnie do tradycyjnych listew przypodłogowych, mają na celu ukrycie nieestetycznych szczelin dylatacyjnych, powstających w wyniku montażu paneli lub parkietu. Dzięki NMC FL2 FLEX bez problemu zakryjesz wystające okablowanie lub nierówności na styku ścian i podłogi.

Oferowana w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl dekoracyjna listwa przypodłogowa NMC FL2 FLEX nadaje wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu - klasyczny, prosty design perfekcyjnie wpasuje się zarówno w nowoczesne, jak i tradycyjne aranżacje wnętrz. Listwa NMC FL2 FLEX jest odporna na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Model ten wyróżnia lekkość, łatwość w samodzielnym montażu i możliwość pomalowania dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników.

NMC FL2 FLEX - dekoracja na lata

Listwa przypodłogowa NMC FL2 FLEX jest produktem, który zachwyca doskonałością w każdym calu. Listwa wytworzona jest z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu fantastycznie prezentuje się w każdym wnętrzu, w którym staje się niezwykłą dekoracją harmonizującą całą aranżację.

NMC FL2 FLEX to listwa elastyczna odporna na wilgoć i uderzenia. Takie właściwości pozwalają na wielokrotne odświeżanie listwy poprzez mycie, a także zapewniają niezmienny wygląd po przypadkowych uderzeniach w listwę podczas sprzątania mieszkania.

Giętkie listwy przypodłogowe NMC FL2 FLEX można dostosować do każdego pomieszczenia, niezależnie od jego stylizacji. Listwa NMC FL2 FLEX jest przygotowana do pomalowania dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników. Zmieniając jej kolor, możesz precyzyjniej podkreślić wyjątkowy wygląd wykańczanego pomieszczenia lub dodać do aranżacji kontrastowy akcent, nadając oryginalności całemu wnętrzu.

Listwy FL2 Flex – łatwy montaż

Elastyczna listwa przypodłogowa FL2 Flex stworzona jest z bardzo lekkich materiałów, co sprawia, że jest niezwykle prosta w montażu. Ponadto za pomocą oferowanych przez nas klejów i akcesoriów do montażu firmy NMC w szybki sposób możesz odmienić swoje wnętrze, montując listwę do ściany, zakrywając nieestetyczne zakończenia tapet, malowania, a także szczelinę dylatacyjną, sprawiając, że wnętrze będzie tworzyło jedną wspólną całość.

Łatwość montażu giętkiej listwy przypodłogowej FL2 Flex to oszczędność czasu, tym bardziej z klejami montażowymi NMC Adefix New oraz klejem do łączeń NMC Plus oferowanymi w naszym sklepie. Łatwość montażu pozwala na zamontowanie listwy samodzielnie - oznacza to oszczędność pieniędzy, gdyż nie musisz wynajmować ekipy remontowej, aby odmienić swoje wnętrze.

Pomoc przy wyborze listew dekoracyjnych

Nie jesteś pewien czy elastyczna listwa przypodłogowa NMC FL2 FLEX jest dla Ciebie? Z przyjemnością doradzimy Ci, jaki rodzaj sztukaterii najlepiej odpowie na Twoje potrzeby. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz specjalistycznej wiedzy naszych ekspertów, dokładnie opiszemy Ci specyfikę naszych produktów i podpowiemy, w jaki sposób należy wybierać, kupować i montować sztukaterię w domu.

Chętnie udzielimy odpowiedzi na temat wyboru listew, specyfikacji giętkiej listwy NMC FL2 Flex, jej funkcjonalności, jak i również montażu tego rodzaju listew, w tym udzielimy porady dotyczącej wyboru odpowiedniego kleju lub innych akcesoriów do ich przymocowania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: