• -7%

NMC FL2 FLEX - gięta Listwa przypodłogowa

257,37 zł 239,35 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Listwa NMC FL2 FLEX to listwa elastyczna do półkolumn, kolumn i łuków ściennych, która nie tylko perfekcyjnie wykończy wnętrze niezależnie od kształtu ściany, ale także zakryje niedoskonałości i szczelinę dylatacyjna na styku ściany i podłogi. NMC FT2 FLEX podkreśli wystrój wnętrza wraz z podłogą. Giętkie listwy przypodłogowe NMC FL2 FLEX są trwałe i łatwe w montażu. Gotowe do pomalowania.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  12
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Symbol
  FL2 flex
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  GIĘTA

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa NMC FL2 Flex

Listwy przypodłogowe w wersji flex bez problemu można wygiąć, idealnie dopasowując je do ścian takich jak łuki oraz do kolumn. Jest to rodzaj elastycznych listew, które pełnią funkcję estetyczną, a także ochronną. Służą zabezpieczeniu ścian przed uszkodzeniami.

Listwy przypodłogowe flex tak jak tradycyjne listwy przypodłogowe mają na celu zasłonięcie szczeliny dylatacyjnej, która jest nieodłącznym elementem montażu paneli oraz parkietu, a także zakryją nieestetyczne wykończenie i nierówności na styku ścian i podłogi.

Listwa przypodłogowa NMC FL2 Flex to elastyczna listwa oferowana w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl, która będzie stanowić niezwykle funkcjonalny element każdego wnętrza, nadając mu niepowtarzalny charakter. Listwa ozdobna rewelacyjnie prezentuje się na styku podłogi i ścian, powodując, że aranżacja pomieszczenia jest w pełni zharmonizowana. Giętka listwa NMC FL2 Flex to prostota designu, która pozwala na zamontowanie listwy w dowolnej stylizacji wnętrza. Świetnie odnajdzie się w aranżacji klasycznej, jak i również nowoczesnej.

Zastosowana technologia w listwie przypodłogowej NMC FL2 Flex sprawia, że produkt nie zmienia swojego wyglądu, ciesząc wzrok domowników oraz gości. Specyfikacja produktu, a także jego właściwości gwarantują, że listwa FL2 Flex będzie piękną dekoracją podkreślającą każdą podłogę.

NMC FL2 Flex

Listwa przypodłogowa NMC FL2 Flex jest produktem, który zachwyca doskonałością w każdym calu. Listwa wytworzona jest z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu fantastycznie prezentuje się w każdym wnętrzu, w którym staje się niezwykłą dekoracją harmonizującą całą aranżację.

NMC FL2 Flex to listwa elastyczna odporna na wilgoć i uderzenia. Takie właściwości pozwalają na wielokrotne odświeżanie listwy poprzez mycie, a także zapewniają niezmienny wygląd po przypadkowych uderzeniach w listwę podczas sprzątania mieszkania.

Dodatkowo giętka listwa FL2 Flex dostępna w naszym sklepie jest gotowa do pomalowania farbą, dzięki czemu listwę przypodłogową NMC można dopasować do każdego wnętrza, wtapiając ją w stylizację lub eksponując poprzez kontrast, nadając aranżacji oryginalnego akcentu. Jedynym warunkiem jest fakt, że farba nie może zawierać rozpuszczalników.

Listwy FL2 Flex – łatwy montaż

Elastyczna listwa przypodłogowa FL2 Flex stworzona jest z bardzo lekkich materiałów, co sprawia, że jest niezwykle łatwa w montażu. Ponadto za pomocą oferowanych przez nas klejów i akcesoriów do montażu firmy NMC w szybki sposób możesz odmienić swoje wnętrze, montując listwę do ściany, zakrywając nieestetyczne zakończenia tapet, malowania, a także szczelinę dylatacyjną, sprawiając, że wnętrze będzie tworzyło jedną wspólną całość.

Łatwość montażu giętkiej listwy przypodłogowej FL2 Flex to oszczędność czasu, tym bardziej z klejami montażowymi NMC Adefix New oraz klejem do łączeń NMC Plus oferowanymi w naszym sklepie. Łatwość montażu pozwala na zamontowanie listwy samodzielnie, czyli oszczędność pieniędzy, gdyż nie musisz wynajmować ekipy remontowej, aby odmienić swoje wnętrze.

Pomoc przy wyborze listew dekoracyjnych

Jeśli masz pytania dotyczące zakupu elastycznej listwy NMC FL2 Flex w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl, to skontaktuj się z nami. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz znajomości wszystkich produktów nasi pracownicy mogą odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące listew dekoracyjnych. Chętnie udzielimy odpowiedzi na temat wyboru listew, specyfikacji giętkiej listwy NMC FL2 Flex, jej funkcjonalności, jak i również montażu tego rodzaju listew, w tym udzielimy porady dotyczącej wyboru odpowiedniego kleju lub innych akcesoriów do ich przymocowania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: