• -7%

NMC Z1240 Arstyl Listwa sufitowa

89,18 zł 82,94 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240 to ozdobny element wykończeniowy doskonale pasujący do każdego rodzaju wnętrz, nadaje stylu i ponadczasowego wyglądu, który ożywi Twoje pomieszczenie, umiejętnie zastosowana zmienia proporcje pomieszczenia.

Listwa wykańczająca NMC Arstyl Z1240 to elegancki element wykończenia wnętrz na styku ściany i sufitu, idealnie wkomponuje się w nowoczesne, jak i bardziej klasyczne wnętrza. Oprócz walorów estetycznych, doskonale zamaskuje pęknięcia, nierówności bądź ubytki. Listwa NMC Z1240 jest trwała, odporna na uszkodzenia, lekka i łatwa w montażu, konstrukcja listwy, wykonana jest z poliuretanu, pokrytego białą gruntującą farbą podkładową, można malować.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  4
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  4
 • Symbol
  Z1240
 • Kolekcja
  Arstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240 znajdująca się w ofercie listew ozdobnych, dopełni każde wnętrze niezależnie od jego stylizacji, przepięknie dekoruje ściany, ukrywając pęknięcia, końcówki tapet, czy nierówności, sprawiając, że wnętrze staje się w pełni zharmonizowane. Sufitowa NMC Z1240 efektywnie wykończy aranżację zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym wnętrzu, jest trwała, odporna na uszkodzenia, lekka i łatwa w montażu. Za sprawą zastosowanej technologii oraz materiałów dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240 zachowuje swój wygląd przez wiele lat, nie zważając na czynniki zewnętrzne, budzi podziw zarówno mieszkańców domu, jak i odwiedzających ich gości. Dokładne wykonanie oraz właściwości sufitowej listwy NMC Z1240 sprawia, że stanie się ona wyjątkowym elementem dekoracyjnym, który spełni oczekiwania zarówno jakościowe, funkcjonalne, jak i wizualne.

Nasza ozdobna listwa sufitowa NMC Z1240 jest delikatnym elementem sztukaterii, podkreśli każdą stylizację pomieszczenia, odświeżając je, a także nadając mu niepowtarzalnego charakteru, to zatem świetne rozwiązanie do szybkiej odmiany każdego wnętrza. Listwy dekoracyjne NMC Z1240 w łatwy i szybki sposób nadadzą każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru, konstrukcja listwy, wykonana jest z poliuretanu, pokrytego białą gruntującą farbą podkładową, można ją malować. Oprócz funkcji dekoracyjnej, NMC Z1240 sufitowe zapewnią perfekcyjne wykończenie aranżacji, zasłaniając nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu jak na przykład wszelkiego rodzaju nierówności, czy ubytki.

Delikatna dekoracja - NMC Z1240

Listwa wykańczająca NMC Arstyl Z1240 to elegancki element, który zamyka cyzelunek na styku ściany i sufitu, idealnie wkomponuje się w nowoczesne, jak i bardziej klasyczne wnętrza, oprócz walorów estetycznych, doskonale zamaskuje pęknięcia, nierówności bądź ubytki. Sufitowa NMC Arstyl Z1240 generowana jest z wysokiej jakości tworzywa, przy zachowaniu najwyższej precyzji detali, daje to perfekcyjność w każdym calu, listwa fantastycznie prezentuje się na styku ścian i sufitu, pełniąc funkcję niezwykłej ozdoby wykańczającej każde wnętrze.

NMC Arstyl Z1240, zastosowanie materiałów oraz zabezpieczenie odpowiednią powłoką daje odporność na wilgoć, co pozwala na montaż listwy nawet w takich pomieszczeniach jak kuchnia, czy łazienka, można ją systematycznie czyścić. Dostępna w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl listwa sufitowa NMC jest również odporna na uderzenia, co podnosi jej funkcjonalność i trwałość, kolejnym atutem wykończeniowej listwy sufitowej Z1240 jest możliwość pomalowania jej na dowolny kolor, dzięki czemu można w indywidualny sposób dopasować listwę do kolorystyki wnętrza, nadając mu wyrazistego akcentu lub wtapiając w kolor ściany. Do pomalowania może posłużyć każda farba niezawierająca rozpuszczalników jak na przykład farby akrylowe, silikonowe lub lateksowe.

Listwa NMC Z1240 możliwy samodzielny montaż.

Ważnym faktem dla Państwa jest to, że dekoracyjna sufitowa NMC Z1240 za sprawą użycia lekkich materiałów podczas jej produkcji jest niezwykle łatwa w montażu, gwarantuje to oszczędność czasu i pieniędzy, gdyż remont zrobiony samodzielnie, to bez pomocy często drogich w wynajęciu fachowców.  Dostępne w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl klejom NMC Adefix new oraz Adefix Plus do łączeń i w szybki sposób przyklejasz listwę na styku ściany i sufitu, na zakończenie można ją pomalować, odmieniając swoje wnętrze nie do poznania.

Pytania przy wyborze listew ozdobnych.

Listwa sufitowa NMC Arstyl Z1240 to ozdobny element wykończeniowy, nadaje stylu i ponadczasowego wyglądu, ożywi pomieszczenie, umiejętnie zastosowana zmienia proporcje pomieszczenia, wiemy, że wybór i zakup odpowiedniej sztukaterii wiąże się z pytaniami. Dzięki naszemu doświadczeniu, a także obszernej wiedzy na temat wszystkich produktów dostępnych na www.maszwnetrze.pl nasi pracownicy bez problemów odpowiedzą na każde Państwa pytanie, ponadto chętnie udzielimy porady dotyczącej montażu listew, jak i również zakupu odpowiedniego kleju montażowego. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: