• -7%

NMC C Listwa sufitowa

25,24 zł 23,48 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 23.48 zł

Opis produktu

Styropianowa sztukateria z linii Nomastyl listwa sufitowa NMC C zakryje ubytki powstałe na styku ścian i sufitu, można ją pomalować na dowolny kolor. Listwa ze styropianu jest lekka, jak i również łatwa w montażu przy użyciu klejów montażowych NMC. Listwa sufitowa NMC C nadaje się do każdego wnętrza, jej uniwersalny wzór pozwala na zastosowanie jej w klasycznych i nowoczesnych wnętrzach.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  6.5
 • Symbol
  C
 • Kolekcja
  Nomastyl
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa NMC Nomastyl C – listwa wykończeniowa

Uniwersalizm listwy sufitowej NMC Nomastyl C polega, że można ją wkomponować we wszelkiego rodzaju stylizacjach, będzie ozdobą we wnętrzach od klasycznych, stonowanych i eleganckich, po nowoczesne i ekstrawaganckie. Listwa wykończeniowa w postaci listwy sufitowej NMC C to wspaniała dekoracja, uwypuklająca charakter pomieszczenia.

Sztukateria styropianowa jest pewnym sposobem na nadanie wnętrzu oryginalnego wyglądu, harmonii oraz niespotykanego designu. To także element wykończeniowy, który zasłoni wszelkie nieestetyczne elementy, na przejściu ściany w sufit. Listwa sufitowa NMC Nomastyl C to elementy zdobnicze o kształcie przykuwającym oko oraz efektownej prezencji.

Dzięki zainstalowaniu oferowanej w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl dekoracji w postaci listwy wykończeniowej NMC Nomastyl C zyskają Państwo harmonię w każdym pomieszczeniu. Styropianowa, nadzwyczaj lekka ścienna listwa ozdobna NMC Nomastyl C poprzez swój ponadczasowy i prosty wzór wkomponuje się w różne kompozycje architektury.

Styropianowa lekka dekoracja – NMC Nomastyl C

Głównym atutem sufitowej listwy Nomastyl C z linii NMC jest jej niezwykle niska cena, to ogromna zachęta do kupna. Kolejnym walorem sztukaterii styropianowej, wykończeniowej listwy sufitowej NMC C jest jej solidność wykonania. Właściwości styropianu bez problemu pozwalają, Państwu zamontować NMC Nomastyl C wszędzie tam, gdzie ma pełnić funkcję dekoracyjną oraz wykończeniową. Listwa sufitowa wkomponuje się do każdego pomieszczenia: salonu, kuchni i łazienki.

Listwa NMC Nomastyl C wykonana ze styropianu jest plastyczna, co więcej, jest od razu w dniu zakupu gotowa do pokrycia farbą, w dowolnym kolorze. Wykończeniowa listwa sufitowa NMC Nomastyl o numerze C wykonana ze styropianu jest niesamowicie lekkim, a zarazem nieskomplikowanym w montażu produktem w każdym pomieszczeniu bez względu na jego stylistykę i aranżację. Waga styropianu powoduje, że jest to jeden z najczęściej używanych materiałów do produkcji sztukaterii. Kupując w naszym sklepie wykończeniową listwę styropianową NMC Nomastyl C  nasi klienci, mają możliwość dopasowania jej do każdego pomieszczenia, by uzyskać estetyczne przejście ściany w sufit. 

Listwa do samodzielnego montażu NMC Nomastyl C.

Atutem styropianowej listwy sufitowej NMC Nomastyl C  jest to, że są Państwo w stanie, ją zainstalować samodzielnie! Lekkość listwy pozwala na zamontowanie jej bez większych problemów. Przygotowane przez nas kleje, dostępne w naszym sklepie do montażu NMC Adefix NEW i NMC Adefix PLUS jeszcze bardziej ułatwią Państwu pracę.

Zmiany w mieszkaniu  przy użyciu naszych produktów są szybkie, łatwe, przyjemne, a przede wszystkim efektowne! Z nami oszczędzają Państwo czas, jak i pieniądze. Nie ma bowiem potrzeby wynajmowania robotników do remontu, którzy często pobierają wysokie opłaty za montaż. Z produktami NMC z kolekcji Nomastyl, lekkiej sztukaterii, jaką jest listwa styropianowa NMC C uzyskają Państwo ogromną satysfakcję.

Pytania i wątpliwości do rozwiania, listwa wykończeniowa NMC C

Sufitowa listwa dekoracyjna NMC Nomastyl C oraz z inne produkty dostępne na www.maszwnetrze.pl. to ogromna ilość materiałów do wyboru. Wiemy, że wiele naszych Klientów ma problemy z wybraniem odpowiednich produktów. Pojawiają się pytania dotyczące właściwości, specyfikacji czy też funkcji sztukaterii. Jesteśmy dla Państwa, by pomóc i poprowadzić na drodze do zmiany wnętrz. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania związane z linią NMC Nomastyl oraz z innymi produktami dostępnymi na www.maszwnetrze.pl. Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii:

PROMOCJA

NMC C33 Rozeta

51,56 zł 47,95 zł za szt. brutto
Styropianowa rozeta NMC C33 z kolekcji Nomastyl rewelacyjnie podkreśli żyr...

PROMOCJA

NMC C25 Rozeta

49,05 zł 45,62 zł za szt. brutto
Styropianowa rozeta sufitowa NMC Nomastyl C25 podkreśli każdy żyrandol, cz...