• -7%

ORAC DECOR C351 Listwa sufitowa

307,80 zł 286,25 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 286.25 zł

Opis produktu

Listwa oświetleniowa Orac Decor C351 to listwa doskonale współgrająca ze światłem. Prosty kształt listwy sufitowej świetnie pasuje do oryginalnych i nowoczesnych wnętrz, gdzie stanie się niezwykłą dekoracją na styku ścian i sufitu. Trwała, odporna na wilgoć listwa Orac Decor C351 jest gotowa do pomalowania, co pozwala na użycie jej w każdym wnętrzu niezależnie od kolorystyki.

Opis

 • Wysokość (cm)
  7.4
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  17.3
 • Symbol
  C351
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

C351 Orac Decor oświetleniowa listwa sufitowa

Listwa sufitowa Orac Decor C351 to model oświetleniowy, który cechuje się minimalistyczną formą. Ponadczasowy design daje wiele możliwości aranżacyjnych, a więc wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Prezentowana listwa sufitowa Orac Decor C351 została wykonana z tworzyw najwyższej jakości. To właśnie dzięki temu można mieć pewność, że przez długie lata pozostanie w nienaruszonym stanie. Listwa sufitowa Orac Decor C351 została wykonana z certyfikowanych materiałów o podwyższonej wytrzymałości. Jest odporna nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale również wilgoć.

Orac Decor C351 - listwa sufitowa o prostej budowie

Oświetleniowa listwa sufitowa Orac Decor C351 zachwyca swoją uniwersalną linią, która pasuje do rozmaitych wystrojów. Jest to najlepsza opcja dla tych, którzy poszukują czegoś ponadczasowego. Faktem jest, że listwa sufitowa Orac Decor C351 nigdy nie wyjdzie z trendów wnętrzarskich. Może swobodnie zmieniać kluczowe elementy wystroju, gdyż opisywana sztukateria w każdym otoczeniu będzie prezentować się świetnie.

Warto zaznaczyć, że oświetleniowa listwa sufitowa Orac Decor C351 może zostać pomalowana na dowolny kolor. Jest to najprostszy sposób na to, aby przystosować ją do danego wnętrza. Model ten został przygotowany do malowania, a więc nie musimy go szlifować, czy też pokrywać podkładem gruntującym. Listwa sufitowa Orac Decor C351 może zostać pomalowana dowolną farbą, która nie zawiera w swoim składzie rozpuszczalników. Nie ma znaczenia, czy preferujemy ciemne i intensywne kolory, czy pastelowe. Listwa sufitowa Orac Decor C351 występuje pierwotnie w kolorze białym, a więc pełne krycie można otrzymać relatywnie łatwo. Najczęściej wystarczy tylko jedna warstwa, a więc nie trzeba obawiać się, że listwa oświetleniowa Orac Decor C351 jest problematyczna w malowaniu.

C351 Orac - listwa oświetleniowa do wielkomiejskich aranżacji

Listwa Orac Decor C351 z możliwością montażu z taśmą LED wydaje się idealnym wyborem do wielkomiejskich aranżacji. Dzięki niej odmienimy każde wnętrze. Sztukateria sprawi, że będzie ono prezentować się świeżo, a jednocześnie efektownie. Listwa sufitowa Orac Decor C351 tworzy dekoracyjną ramkę wokół sufitu. Najlepiej prezentuje się ona w przestronnych pomieszczeniach. Można zamontować ją w salonie, jadalni, sypialni, czy też gabinecie. Listwa oświetleniowa Orac Decor C351 może wtopić się w dany wystrój lub wręcz przeciwnie. Sztukateria, która kontrastuje z kolorem ścian stała się prawdziwym hitem. Opisywany model został wykończony z dbałością o detale, co zachwyci tych, którzy zwracają uwagę na detale.

Orac Decor C351 - szybki montaż na klej

Sufitowa listwa oświetleniowa Orac Decor C351 może zostać przymocowana na klej, co jest bardzo wygodne i niekłopotliwe. Największym atutem jest to, że nie potrzebujemy żadnych dodatkowych narzędzi. Wystarczy jedynie zaopatrzyć się w produkty rekomendowane przed producenta — klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej do łączeń Orac Decor FX400. Sam proces mocowania sztukaterii do powierzchni nie jest skomplikowany. Istotne jest jednak to, aby wykazać się ostrożnością i rzetelnością. Ponadto klej musi zostać starannie nałożony na powierzchnię. Tylko wtedy uzyskamy maksymalną przyczepność.

Listwa oświetleniowa w okazyjnej cenie

Listwa oświetleniowa Orac Decor C351 dostępna jest w okazyjnie niskiej cenie. Usatysfakcjonuje to osoby posiadające ograniczoną ilość środków finansowych. Warto dodać, że listwa Orac Decor C351 ukryje drobne niedoskonałości powstałe na styku sufitu i ścian. To szybki sposób na ukrycie szczeliny dylatacyjnej, która nie prezentuje się estetycznie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy oświetleniowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: