• -7%

ORAC DECOR C372 Listwa sufitowa

319,81 zł 297,43 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 297.43 zł

Opis produktu

Niezwykły design listwy oświetleniowej Orac Decor C372 pozwala na zastosowanie jej w wielu aranżacjach. Listwa za dnia świetnie udekoruje styk ścian i sufitu, a nocą stworzy wyjątkowy klimat, dzięki rewelacyjnej współpracy ze światłem. Znakomicie pasuje do nowoczesnych i stylowych wnętrz. Listwa oświetleniowa Orac Decor C372 jest odporna na wilgoć i uderzenia.

Opis

 • Wysokość (cm)
  28
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  7
 • Symbol
  C372
 • Kolekcja
  Ulf Moritz
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa oświetleniowa Orac Decor C372

Oświetleniowa listwa sufitowa C372 Orac Decor charakteryzuje się wysokim poziomem wykonania i wyjątkową praktycznością. Konstrukcja modelu od razu tworzy zapierający dech w piersiach charakter w każdym wnętrzu, a dzięki prostemu montażowi listwy oświetleniowej C372 Orac Decor można ją łatwo i szybko przymocować do styku ścian i sufitu. Dodatkowo idealne proporcje produktu pozwalają na perfekcyjne wykończenie każdego wnętrza, gdyż oświetleniowa listwa sufitowa C372 Orac Decor doskonale zakrywa występujące tam nieatrakcyjne nierówności.

C372 Orac Decor to listwa sufitowa i oświetlenie w jednym

C372 Orac Decor to listwa sufitowa spełniająca najwyższe oczekiwania naszych klientów, charakteryzująca się dużą odpornością na wgniecenia, wilgoć i zarysowania. Ogromną zaletą produktu C372 Orac Decor jest również możliwość szybkiego montażu z oświetleniem w postaci taśmy LED. W ten sposób z łatwością można zamienić listwę sufitową w listwę oświetleniową, która nada każdej aranżacji niezwykły klimat. Listwa oświetleniowa C372 Orac Decor to połączenie wysokiej jakości wykonania oraz niezwykle modernistycznego designu. Model idealnie wpasowuje się w różnorodne style aranżacyjne, a dzięki oświetleniu LED tworzy niezwykłą atmosferę w dzień i wieczorem. Dodatkowo ogromną zaletą C372 Orac Decor jest maksymalna dokładność obróbki, dzięki czemu produkt dobrze prezentuje się na styku ścian i sufitu oraz ukrywa wszelkie wady powstałe podczas malowania czy tapetowania.

Zachwycająca oświetleniowa listwa sufitowa Orac Decor C372

Listwę oświetleniową Orac Decor C372 można pomalować na dowolny kolor. Należy się jednak upewnić, że farba nie zawiera rozpuszczalników. Dodatkowo prezentowana listwa sufitowa jest łatwa w montażu, szczególnie dzięki specjalnym akcesoriom montażowym. Klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej do łączenia listew Orac Decor FX400 służą do doskonałego mocowania oświetlenia Orac Decor C372 na połączeniu ścian z sufitem. Ponadto przy montażu listwy sufitowej C372 Orac Decor z oświetleniem w postaci taśmy LED zaleca się użycie taśmy aluminiowej, aby zapobiec przebijania się światła przez listwę. Model C372 Orac Decor oferuje zatem ogromną możliwość aranżacyjnych i w przeciwieństwie do innych produktów umożliwia znacznie szersze zastosowanie. Dodatkowo listwa sufitowa C372 Orac Decor wykonana jest z wytrzymałego materiału, dzięki czemu jest bardzo odporna na wgniecenia i wilgoć.

Pomoc w wyborze listwy oświetleniowej C372 Orac Decor

W przypadku wątpliwości, czy dany produkt, w tym prezentowana sufitowa listwa oświetleniowa C372 Orac Decor, jest odpowiedni, prosimy o kontakt z naszym personelem. Znajdujemy najlepsze rozwiązania dla danego wnętrza. Nie tylko pomagamy w doborze listew sufitowych, ale także ułatwiamy wybór akcesoriów do ich montażu. Nasze doświadczenie i rozległa wiedza pozwalają nam dostosować listwę sufitową, czy inne rodzaje sztukaterii do każdego stylu pomieszczenia i wnętrza.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy oświetleniowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: