• -7%

NMC FL2 Listwa przypodłogowa

89,32 zł 83,07 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Listwy przypodłogowe NMC FL2 stanowią funkcjonalny, a zarazem estetyczny detal wykończenia wnętrz na styku ściany i podłogi. Podkreślają indywidualny charakter wnętrza, spajają całość i eksponują płaszczyzny. Ponadto NMC FL2 doskonale maskują wszelkie niedoskonałości powierzchni płaskich, przewody elektryczne oraz szczelinę dylatacyjną. Pomalowane w kolorze ściany stapiają się z nią, zaś pomalowane w innej, kontrastowej barwie stanowią oryginalny i wyraźny akcent. Wykonane z solidnego i trwałego materiału. Łatwe w montażu

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  12
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Symbol
  FL2
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

NMC FL2 listwa przypodłogowa

Rolą listew przypodłogowych jest zapewnienie wnętrzom, w których się znajdują, pięknego i estetycznego wyglądu. Ponadto pełnią one funkcje ochronne ścian przed różnorodnymi uszkodzeniami mechanicznymi, a także zakrywają szczelinę dylatacyjną powstającą podczas układania paneli tudzież parkietu. W przypadku kładzenia tapet również maskują nieestetyczne ich zakończenia oraz wszelkie inne nierówności i niedoskonałości, które często pojawiają się u styku ścian z podłogą.

FL2 funkcjonalna listwa od NMC

Oferowany przez nas produkt, jakim jest listwa przypodłogowa NMC FL2 stanowi funkcjonalny oraz dekoracyjny element każdego wnętrza, w którym się znajdzie. Perfekcyjnie sprawdza się w roli elementu zwieńczającego całość aranżacji. Ze względu na swoją prostotę, może być stosowana jako uzupełnienie nowoczesnych oraz klasycznych wnętrz.

Przez wzgląd na zastosowaną podczas jej produkcji technologię, listwa przypodłogowa NMC FL2 będzie pełnić swoją funkcję przez wiele lat w niezmienionej formie. Ze względu na wysoką jakość wykonania oraz ponadprzeciętną klasę produktu, listwa przypodłogowa NMC FL2 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Rewelacyjna listwa przypodłogowa NMC FL2

Listwa przypodłogowa NMC FL2 powstała z wysokiej jakości materiałów. Jej dokładność oraz staranność wykonania niewątpliwie nie pozostaną niezauważone, a sama listwa przypodłogowa NMC FL2 prezentuje się dzięki temu nad wyraz wyjątkowo.

Dzięki temu, że listwa przypodłogowa NMC FL2 jest odporna na wilgoć może stanowić element harmonizujący wnętrza narażone na występowanie wilgoci jak choćby łazienka czy kuchnia. Ponadto stanowi to również dobrą wiadomość dla osób szczególnie dbających o czystość, gdyż listwa przypodłogowa NMC FL2 z powodzeniem może być poddawana regularnym zabiegom czyszczenia. Co istotne listwa przypodłogowa NMC FL2 jest niezwykle odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, w związku z czym każdorazowe uderzenie w nią odkurzaczem czy czymkolwiek innym nie spowoduje wystąpienia pęknięć, otarć itp.

Dobrą wiadomością jest również to, że listwa przypodłogowa NMC FL2 jest gotowa do malowania, dzięki czemu z łatwością można ją dopasować do kolorystyki oraz stylu wnętrza, w którym się znajdzie.

NMC FL2 szybki i łatwy montaż listwy przypodłogowe

Dzięki temu, że listwa przypodłogowa NMC FL2 została wyprodukowana z niezwykle lekkich materiałów, jej montaż jest bardzo łatwy. Ponadto, przy użyciu klejów dedykowanych montażowi listwy przypodłogowej NMC FL2 proces ten przebiegnie jeszcze szybciej.

Łatwość i szybkość w montowaniu listwy przypodłogowej NMC FL2 pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Ponadto zdecydowanie szybciej uda się wykonać Państwu tą czynność stosując dedykowane jej kleje NMC Adefix New oraz NMC Adefix Plus.

Zawsze służymy Państwu pomocą

Jeśli chcieliby państwo zakupić listę przypodłogową NMC FL2, ale mają Państwo jeszcze kilka nurtujących pytań zapraszamy do kontaktu z naszym personelem, który z chęcią na wszystkie odpowie i pomoże dokonać ostatecznego wyboru dostosowanego do Państwa preferencji.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: