• -7%

NMC Domostyl FA12

314,62 zł 292,59 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 292.59 zł

Opis produktu

Elewacja NMC w formie profilu parapetowego Domostyl FA12 to stylizowana, wyjątkowa oprawa zewnętrzna, która w niepowtarzalny sposób podnosi klasę każdego obiektu. Elewacja NMC wytworzona z dobrej jakości materiałów odpornych na czynniki zewnętrzne jak wilgoć oraz uderzenia. Za sprawą profilu parapetowego Domostyl FA12 w prosty sposób samodzielnie wyróżnisz dom z zewnątrz niewielkim kosztem, produkt jest gotowy do pomalowania.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  9
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  6
 • Symbol
  FA12
 • Kolekcja
  Domostyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  NMC Domostyl HYBRID
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Elewacja zewnętrzna NMC Domostyl FA12 (profil parapetowy)

Często zaniedbywaną kwestią podczas remontów lub budowy jest elewacja zewnętrzna budynku. Warto zwrócić uwagę na ten aspekt, aby nadać obiektowi elegancki i wyjątkowy charakter. Profil parapetowy NMC Domostyl FA12 oferuje szeroki wachlarz możliwości, pozwalając na łatwą i efektowną dekorację budynku.

Produkty z linii NMC są wykonane z wysokiej jakości materiałów, odporne na wilgoć oraz uszkodzenia, co gwarantuje trwałość i długotrwały efekt ozdobny. Sam profil jest lekki i łatwy w montażu, co pozwala na samodzielne przyozdobienie budynku.

Wachlarz możliwości z profilem parapetowym NMC.

W naszym sklepie www.maszwnetrze.pl znajdziecie Państwo bogatą ofertę elementów dekoracyjnej elewacji zewnętrznej, takich jak profil parapetowy NMC Domostyl FA12. Ten unikalny dodatek wniesie elegancję i wyrafinowany charakter do każdej nieruchomości. Profil parapetowy FA12 jest gotowy do pomalowania, co daje pełną swobodę w dostosowaniu jego wyglądu do indywidualnych preferencji.

NMC - trwała i sprawdzona dekoracja.

Warto inwestować w elewację NMC, ponieważ produkty te cieszą się trwałością i nie tracą swojego wyglądu pod wpływem czynników atmosferycznych. Dzięki zastosowanej nowoczesnej technologii oraz starannemu wyborowi najlepszych materiałów, profil parapetowy NMC Domostyl FA12 jest odporny na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Specjalna powłoka zabezpieczająca poprawia trwałość i uodparnia produkt na wpływ warunków pogodowych.

Samodzielny montaż elewacji MNC.

Montaż profilu parapetowego NMC Domostyl FA12 jest prosty i może być przeprowadzony samodzielnie, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Nasze produkty są wstępnie malowane, co ułatwia prace malarskie i pozwala na personalizację wyglądu elewacji. Profil parapetowy FA12 można pomalować na dowolny kolor, aby idealnie dopasować go do reszty aranżacji budynku.

Pomoc przy zakupach i decyzji.

Jeśli potrzebujecie pomocy w wyborze odpowiednich elementów dekoracyjnej elewacji lub macie jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Nasi pracownicy posiadają wiedzę na temat dostępnych artykułów i chętnie udzielą porad oraz wsparcia w dokonaniu właściwych wyborów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż elewacji NMC

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: