• -7%

NMC Domostyl FA12

386,98 zł 359,89 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 359.89 zł

Opis produktu

Profil parapetowego Domostyl FA12 to świetny sposób na dekorowanie budynku z zewnątrz.

Elewacja NMC w formie profilu parapetowego Domostyl FA12 to stylizowana, wyjątkowa oprawa zewnętrzna, która w niepowtarzalny sposób podnosi klasę każdego obiektu. Elewacja NMC wytworzona z dobrej jakości materiałów odpornych na czynniki zewnętrzne jak wilgoć oraz uderzenia. Za sprawą profilu parapetowego Domostyl FA12 w prosty sposób samodzielnie wyróżnisz dom z zewnątrz niewielkim kosztem, produkt jest gotowy do pomalowania.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  9
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  6
 • Symbol
  FA12
 • Kolekcja
  Domostyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  NMC Domostyl HYBRID
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Elewacja zewnętrzna NMC Domostyl FA12 (profil parapetowy)

Niewiele osób pamięta, że bez odpowiednio dobranej elewacji zewnętrznej, na przykład profilu parapetowego NMC Domostyl FA12 budynek może wyglądać niedbale i brzydko w porównaniu do innych, zaaranżowanych obiektów. Szeroki wybór elementów dekoracyjnej elewacji zewnętrznej z linii NMC pozwala Państwu, według indywidualnego gustu i zamysłu, wybrać najbardziej odpowiedni i przyciągający oko model, który zachwyci mieszkańców, ale także ich gości, a nawet spoglądających na nieruchomość przechodniów! Elewacja NMC to produkt stworzony z wysokiej jakości tworzyw odpornych na czynniki klimatyczne jak wilgoć, deszcz, a także uderzenia, przy czym jest lekka, czyli prosta w samodzielnym montażu.

Profil parapetowy NMC Domostyl FA12 w niepowtarzalny sposób udekoruje zewnętrzną stronę każdego budynku, dzięki tak oryginalnemu dodatkowi niewielkim kosztem dodadzą Państwo elegancji i ekskluzywnego charakteru budynkowi, tym samym wyróżniając go spośród innych. Niezwykle istotną kwestią podczas remontu czy budowy domu, która w żadnym wypadku nie powinna być pomijana, jest zadbanie o odpowiednie wykończenie budynku z zewnątrz za pomocą elewacji. Polecamy na przykład dostępny w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl profil parapetowy NMC Domostyl FA12.

Wachlarz możliwości z profilem parapetowym NMC.

Funkcjonalny i praktyczny styl produktów z linii NMC pozwala na wykorzystanie na każdym budynku, do ozdoby muzea, ośrodka kultury czy budynków prywatnych. Ozdobny element, jakim jest Domostyl FA12, kierujemy zarówno do wielbicieli klasycznego wzornictwa oraz minimalistycznego podejścia do wystroju, jak i do entuzjastów nowoczesnych połączeń i ekstrawaganckich kompozycji.

Jeśli mają Państwo w planie zmienić nieco stylizację Waszego budynku lub budowę, serdecznie polecamy dostępną u nas na www.maszwnetrze.pl elewację zewnętrzną. Po zamontowaniu tego typu zewnętrznej elewacji sztukateryjnej Państwa lokum zyska nie tylko na wyglądzie, ale i na wartości, profil parapetowy NMC Domostyl FA12 to klasa sama w sobie.

NMC - trwała i sprawdzona dekoracja.

Profil parapetowy NMC Domostyl FA12 znakomicie prezentuje się na ścianie przez długie lata, ze względu na użycie przy jego produkcji wysokiej jakości materiałów, odpornych na wilgoć, a także uszkodzenia. By osiągnąć takie doskonałe efekty, przeprowadzono badania pod kątem właściwości różnych tworzyw, a następnie wybrano te najtrwalsze. Co więcej, nowoczesna technologia pozwala naszemu produktowi z linii NMC zatrzymać właściwości i wygląd na długie lata, jak każdy z elementów sztukateryjnych sprzedawanych na www.maszwnetrze.pl, to sprawdzona i pewna inwestycja. Profil parapetowy Domostyl FA12 jest prosta w instalacji na dowolnej elewacji budynku, szczególnie z użyciem klejów montażowych marki NMC.

Dekoracyjny element zewnętrznej elewacji w postaci Domostyl FA12 jest pokryty specjalną powłoką zabezpieczającą, uodparnia to produkt na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne, dodatkowo jest wstępnie malowany. Tak przygotowanym elementem sztukaterii będą Państwo mogli cieszyć przez długi czas, żadne warunki klimatyczne, jak deszcz, wiatr czy wahania temperatur nie będą mu straszne. Zewnętrzna warstwa FA12 poprawia przyczepność farby, śmiało więc, można zmienić barwę sztukaterii na zupełnie inną, by uzyskać wymarzony efekt.

Samodzielny montaż elewacji MNC.

Profil parapetowy NMC Domostyl FA12 to niezwykle łatwa w montażu dekoracja, dzięki której w szybki sposób odmienisz zwykłą ścianę w dzieło sztuki, za pomocą kleju do montażu NMC Domostyl HYBRID. Dosłownie w kilka chwil zainstalują Państwo naszą elewację sztukateryjną na zewnątrz domu, dodając mu klasy i elegancji.

Na zakończenie FA12 można samodzielnie pomalować, czyż nie jest to oszczędność czasu oraz pieniędzy?

Pomoc przy zakupach i decyzji.

Uniwersalny styl profil parapetowy NMC Domostyl FA12 pozwala na wszechstronne wykorzystanie go jako ozdoby budynków, czy to mieszkalnych, czy użytkowych, jeżeli mają Państwo problem z wyborem, to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami. Wiedza naszych pracowników o  produktach dostępnych na www.maszwnetrze.pl pozwoli pozbyć się wszelkich u Państwa wątpliwości i niedomówień.

Podpowiemy i pokażemy, jak szybko i łatwo mogą Państwo przeprowadzić cały remont i zmienić swoje dom nie do poznania. Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż elewacji NMC

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: