• -7%

NMC Domostyl MA12

170,02 zł 158,12 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 158.12 zł

Opis produktu

Profil ramowy Domostyl MA12 - profil parapetowy to sposób na wyróżnienie każdego obiektu.

Prosta forma Domostyl MA12 idealnie wpasuje się w każdy budynek, w łatwy oraz szybki sposób przyozdobi zewnętrzną część elewacji, zalecamy kleje montażowe NMC. Elewacja zewnętrzna taka jak profil ramowy Domostyl MA12 wykonana z wysokiej jakości tworzywa, odpornego na wilgoć czy uszkodzenia, świetnie prezentuje się na budynku przez wiele lat w nienaruszonym stanie. Prezentowany profil ramowy Domostyl MA12 jest produktem przygotowanym do pomalowania, dzięki elewacji NMC odmienisz wygląd swojego domu.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  12
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  3
 • Symbol
  MA12
 • Kolekcja
  Domostyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  NMC Domostyl HYBRID
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Elewacja zewnętrzna NMC Domostyl MA12 (profil parapetowy).

Profil parapetowy NMC Domostyl MA12 to wyjątkowa w swojej prezencji dekoracja, która nada ekskluzywnego wykończenia zewnętrznej części domu, lokalu, czy innego budynku. Przy każdym remoncie budynku istotną kwestią jest zadbanie o odpowiednie wykończenie elewacji zewnętrznej. W naszym sklepie www.maszwnetrze.pl jest szeroki wybór elementów dekoracyjnej elewacji zewnętrznej z linii NMC. Mogą Państwo, według indywidualnego gustu i zamysłu, wybrać najbardziej odpowiedni i przyciągający oko produkt, który zachwyci wszystkich. NMC Domostyl MA12 spełni oczekiwania zarówno jakościowe, funkcjonalne, jak i wizualne.

Zewnętrzna elewacja NMC w postaci profilu parapetowego Domostyl MA12 jest wspaniała, wyjątkową w swojej prezencji ozdobą, która w sposób niepowtarzalny udekoruje elewacje każdego budynku. Dzięki MA12 niewielkim kosztem dodadzą Państwo, elegancji i ekskluzywnego charakteru budynkowi, tym samym wyróżniając go spośród innych. Prosta forma Domostyl MA12 idealnie wpasuje się w każdy styl budynku, w łatwy oraz szybki sposób przyozdobi go.

Zewnętrzna dekoracja z profilem parapetowym NMC.

Domostyl MA12 jest to delikatny element sztukaterii zewnętrznej, podkreśli każdą stylizację budynku, odświeżając go, a także nadając mu niepowtarzalnego charakteru. Profil parapetowy NMC Domostyl MA12 kierujemy zarówno do wielbicieli klasycznego wzornictwa i minimalistycznego podejścia do aranżacji wnętrz, jak i do entuzjastów nowoczesnych połączeń i ekstrawaganckich kompozycji. Przemyślany styl linii NMC pozwala na wykorzystanie tych produktów do ozdoby różnych budynków: muzea, kamienice czy domy mieszkalne.

Jeżeli szykuje się remont Państwa budynku, serdecznie polecamy dostępną u nas na www.maszwnetrze.pl elewację zewnętrzną, na przykład profil parapetowy NMC MA12. Gwarantujemy, że po zamontowaniu tego typu zewnętrznej elewacji sztukateryjnej Państwa lokum zyska nie tylko na wyglądzie, ale i na cenie, zachowując swój wygląd przez wiele lat.

NMC - jakość pod okiem ekspertów.

Każdy z elementów sztukateryjnych sprzedawanych na www.maszwnetrze.pl jest produktem wykonanym z wysokiej jakości materiałów, przy zachowaniu najwyższej precyzji detali, daje to perfekcyjność w każdym calu. Dla osiągnięcia takich efektów przeprowadzono liczne badania pod kątem właściwości różnych tworzyw, a następnie wybrano te najtrwalsze. Nowoczesna technologia pozwala naszemu produktowi z linii NMC zatrzymać właściwości i wygląd na długie lata, żadne warunki klimatyczne, jak deszcz, wiatr czy wahania temperatur nie są mu straszne.

Elewacja zewnętrzna taka jak profil ramowy Domostyl MA12 wykonana z wysokiej jakości tworzywa, odpornego na wilgoć czy uszkodzenia, świetnie prezentuje się na budynku przez wiele lat w nienaruszonym stanie. Ponadto, pokrycie profili parapetowych Domostyl MA12 specjalną powłoką sprawia, że jest produktem przygotowanym do pomalowania, dzięki NMC odmienisz wygląd swojej nieruchomości.

Nieskomplikowany montaż elewacji zewnętrznej.

Warto pokreślić, że atutem profilu parapetowego NMC Domostyl MA12, za sprawą użycia lekkich materiałów podczas jego produkcji jest niezwykle łatwy montaż. Z zalecanym klejem do montażu NMC Domostyl HYBRID dosłownie w kilka chwil zainstalują Państwo profil na zewnątrz domu, dodając mu klasy i elegancji.
Po montażu dodatkową zaletą NMC Domostyl MA12 jest możliwość pomalowania go na dowolny kolor, dzięki czemu można dopasować profil do kolorystyki kompozycji, nadając mu wyrazistego akcentu lub wtapiając w kolor ściany. Samodzielny montaż profilu ramowego Domostyl MA12 gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy, to remont bez konieczności wynajęcia robotników.

Pomoc przy wyborze produktów NMC.

Profil ramowy Domostyl MA12 - profil parapetowy to sprawdzony sposób na wyróżnienie każdego obiektu. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, że zakup odpowiedniej sztukaterii może wiązać się z trudnymi pytaniami. Nasze doświadczenie, a także obszerna wiedza na temat wszystkich artykułów dostępnych na www.maszwnetrze.pl pozwoli udzielić porady dotyczącej wyboru i zakupu, profilu, jak i również zakupu odpowiedniego kleju montażowego. Nasi pracownicy bez problemów odpowiedzą na każde pytanie związane z wyborem właściwego produktu oraz specyfikacji chętnie poprowadzimy przez całą zmianę stylizacji budynku.

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż elewacji NMC

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: