• -7%

NMC Domostyl FA14

371,66 zł 345,64 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 345.64 zł

Opis produktu

Profil parapetowy NMC Domostyl FA14 o przyciągającym oko kształcie pozwoli odmienić każdą ścianę, to ponadczasowa ozdoba budynku.

Profil parapetowy NMC Domostyl FA14 to niezwykle łatwa w montażu dekoracja, dzięki której w szybki sposób odmienisz zwykłą ścianę w dzieło sztuki. Elewacyjny Domostyl FA14 znakomicie prezentuje się na ścianie przez długie lata, ze względu na użycie przy jego produkcji wysokiej jakości materiałów, odpornych na wilgoć, a także uszkodzenia. Sztukateria FA14 jest prosta w instalacji na dowolnej elewacji budynku, szczególnie z użyciem klejów montażowych marki NMC. Domostyl FA14 to wytrzymały i odporny element elewacji, przygotowany do pomalowania.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  6
 • Symbol
  FA14
 • Kolekcja
  Domostyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  NMC Domostyl HYBRID
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Elewacja zewnętrzna NMC Domostyl FA14 (profil parapetowy)

Zewnętrzna elewacja NMC w postaci profilu parapetowego Domostyl FA14 to niecodzienna, wyjątkową w swojej prezencji ozdoba, dzięki tak oryginalnemu dodatkowi niewielkim kosztem dodadzą Państwo elegancji i ekskluzywnego charakteru budynkowi. Istotną kwestią podczas remontu obiektów budowlanych, jest zadbanie o ich odpowiednie wykończenie z zewnątrz za pomocą elewacji zewnętrznej, na przykład dostępnej w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl tym samym wyróżniając go spośród innych. Profil elewacyjny NMC Domostyl FA14 o klasycznym kształcie pozwoli odmienić każdą ścianę, według indywidualnego gustu i zamysłu.

Bez odpowiednio dobranej elewacji zewnętrznej, na przykład profilu parapetowego NMC Domostyl FA14 budynek może wyglądać niedbale i nijak w porównaniu do innych, pięknie zaaranżowanych posesji. Szeroki wybór elementów dekoracyjnej elewacji zewnętrznej z linii NMC pozwala Państwu, w  niepowtarzalny sposób podkreślić zewnętrzną stronę każdego budynku.

Wykończenie budynku z profilem parapetowym NMC.

Produkt ozdobny, jakim jest profil parapetowy NMC Domostyl FA14, kierujemy zarówno do wielbicieli klasycznego wzornictwa oraz minimalistycznego podejścia do aranżacji wnętrz, jak i do entuzjastów nowoczesnych połączeń i ekstrawaganckich kompozycji. Funkcjonalny styl produktów z linii NMC pozwala na wszechstronne ich wykorzystanie jako ozdoby budynków czy to mieszkalnych, czy użytkowych.

Jeśli czeka Państwa zmiana stylizacji Waszego budynku, serdecznie polecamy dostępną u nas na www.maszwnetrze.pl elewację zewnętrzną, na przykład profil parapetowy NMC Domostyl FA14. Zachęcamy, by wybrać najbardziej odpowiedni i przyciągający oko detal, który zachwyci mieszkańców ich gości, a nawet przechodniów! Gwarantujemy, że po zamontowaniu naszej zewnętrznej Państwa budynek zyska nie tylko na estetyce, ale i na jakości, Domostyl FA14 to wytrzymały i odporny element elewacji, przygotowany do pomalowania.

NMC - jakość pod okiem ekspertów.

Elewacyjny profil parapetowy NMC Domostyl FA14 znakomicie prezentuje się na ścianie przez długie lata, ze względu na użycie przy jego produkcji wysokiej jakości materiałów, odpornych na wilgoć, a także uszkodzenia. By osiągnąć takie perfekcyjne efekty, przeprowadzono badania pod kątem właściwości różnych tworzyw, a następnie wybrano te najlepsze. Co więcej, nowoczesna technologia pozwala naszemu produktowi z linii NMC zatrzymać właściwości i wygląd na długie lata, jak każdy z elementów sztukateryjnych sprzedawanych na www.maszwnetrze.pl, to sprawdzona i pewna inwestycja. Sztukateria Domostyl FA14 jest prosta w instalacji na dowolnej elewacji budynku, szczególnie z użyciem klejów montażowych marki NMC.

Dekoracyjny element zewnętrznej elewacji w postaci profilu parapetowego NMC Domostyl FA14 jest pokryty specjalną powłoką zabezpieczającą, uodparnia to produkt na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne, dodatkowo jest wstępnie malowany. Tak przygotowanym będą modelem Państwo mogli cieszyć przez długi czas, żadne warunki klimatyczne, jak deszcz, wiatr czy wahania temperatur nie są mu straszne. Zewnętrzna warstwa Domostyl FA14 poprawia przyczepność farby, śmiało więc, można zmienić barwę sztukaterii na zupełnie inną, by uzyskać wymarzony efekt.

Łatwy montaż elewacji zewnętrznej NMC.

Profil parapetowy NMC Domostyl FA14 to niezwykle łatwa w montażu dekoracja, z klejem NMC Domostyl HYBRID w szybki sposób odmienisz zwykłą ścianę w dzieło sztuki. Nasze produkty dosłownie w kilka chwil zainstalują Państwo na zewnątrz domu, dodając mu klasy i elegancji.

Na zakończenie profil parapetowy NMC Domostyl FA14 można samodzielnie pomalować, czyż nie jest to oszczędność czasu oraz pieniędzy?

Szybka pomoc przy wyborze i zakupach.

Uniwersalny styl profilu parapetowego NMC Domostyl FA14 pozwala na wszechstronne wykorzystanie go jako ozdoby budynków, czy to mieszkalnych, czy użytkowych, jeżeli mają Państwo problem z wyborem, to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami. Wiedza naszych pracowników o  produktach dostępnych na www.maszwnetrze.pl pozwoli pozbyć się wszelkich u Państwa wątpliwości i niedomówień.

Podpowiemy i pokażemy, jak szybko i łatwo mogą Państwo przeprowadzić cały remont i zmienić swoje dom nie do poznania. Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż elewacji NMC

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: