• -7%

NMC Domostyl FA14

302,16 zł 281,01 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 281.01 zł

Opis produktu

Dekoracyjny element Domostyl FA14 to wyjątkowo łatwa w instalacji ozdoba, umożliwiająca błyskawiczne przekształcenie zwykłej ściany w arcydzieło sztuki. Elewacyjny Domostyl FA14 doskonale prezentuje się przez długie lata, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, które są odporne na wilgoć i uszkodzenia. Sztukateria FA14 cechuje się prostotą montażu na dowolnej elewacji budynku, zwłaszcza przy użyciu specjalnych klejów marki NMC. Domostyl FA14 to trwały i odporny fragment elewacji, gotowy do pomalowania.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  6
 • Symbol
  FA14
 • Kolekcja
  Domostyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  NMC Domostyl HYBRID
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Elewacja zewnętrzna NMC Domostyl FA14 (profil parapetowy)

Elewacja zewnętrzna NMC Domostyl FA14, czyli profil parapetowy, stanowi niezwykłą ozdobę o wyjątkowym kształcie, która przyciąga uwagę. To nietypowy dodatek, który, mimo niewielkich kosztów, nadaje budynkowi elegancji i ekskluzywnego charakteru. W trakcie remontu, dbając o odpowiednie wykończenie zewnętrzne, warto sięgnąć po elewację zewnętrzną, taką jak profil parapetowy NMC Domostyl FA14, dostępny na stronie www.maszwnetrze.pl. Ten klasyczny w formie profil elewacyjny pozwala na przemianę każdej ściany zgodnie z indywidualnym gustem i zamysłem.

Wykończenie budynku z profilem parapetowym NMC.

Odpowiednio dobrana elewacja zewnętrzna, tak jak profil parapetowy NMC Domostyl FA14, nadaje budynkowi elegancję, odróżniając go od innych. W ofercie www.maszwnetrze.pl znajduje się szeroki wybór elementów dekoracyjnych elewacji zewnętrznej z linii NMC, które pozwalają w niepowtarzalny sposób podkreślić zewnętrzną stronę budynku.

Produkty z linii NMC, takie jak profil parapetowy Domostyl FA14, są skierowane zarówno do miłośników klasycznego wzornictwa, jak i minimalistycznego podejścia do aranżacji wnętrz. Nowoczesna technologia pozwala utrzymać właściwości i wygląd tych produktów na długie lata, co czyni je nie tylko estetycznymi, ale także trwałymi elementami elewacji. Montaż elewacji zewnętrznej, zwłaszcza przy użyciu klejów marki NMC, jest prosty i skuteczny.

NMC - jakość pod okiem ekspertów.

Elewacyjny profil parapetowy NMC Domostyl FA14, dzięki wysokiej jakości materiałom używanym przy produkcji, jest odporny na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Pokryty specjalną powłoką zabezpieczającą, wstępnie malowany, gotowy do samodzielnego pomalowania, stanowi trwałą ozdobę zewnętrznej elewacji budynku. Warto podkreślić, że ten produkt zachowuje swoje właściwości nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Łatwy montaż elewacji zewnętrznej NMC.

Montaż profilu parapetowego NMC Domostyl FA14 jest niezwykle prosty, a zastosowanie kleju NMC Domostyl HYBRID sprawia, że transformacja zwykłej ściany w dzieło sztuki odbywa się szybko i sprawnie. Dzięki uniwersalnemu stylowi, produkt ten można łatwo dostosować do różnych aranżacji, zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i użytkowych.

Szybka pomoc przy wyborze i zakupach.

Na zakończenie, profil parapetowy NMC Domostyl FA14 to nie tylko ozdoba, ale także inwestycja w trwałość i estetykę. Produkt ten został stworzony z myślą o długotrwałym zachowaniu swojego wyglądu i funkcji. Zachęcamy do kontaktu z nami w przypadku wszelkich wątpliwości czy pytań dotyczących wyboru i montażu elewacji zewnętrznej. Telefon: 609 142 576, e-mail: biuro@maszwnetrze.pl. Wspólnie pomożemy w przeprowadzeniu remontu i zmiany wyglądu budynku.

Montaż elewacji NMC

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: