• -7%

NMC Domostyl MA14

252,28 zł 234,62 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 234.62 zł

Opis produktu

Profil MA14 doskonale podkreśla zewnętrzną stronę domu, kamienicy lub innego obiektu. Jego wysoka jakość wykonania sprawia, że jest odporny na wilgoć i uderzenia, co czyni go trwałą inwestycją na lata. Dzięki wyjątkowemu designowi, Domostyl MA14 umożliwia szybką i niedrogą dekorację budynku, zwłaszcza przy użyciu klejów montażowych NMC. Produkt jest gotowy do malowania farbami niezawierającymi rozpuszczalników, co pozwala na dostosowanie go do dowolnej kolorystyki elewacji budynku.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  13
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  4
 • Symbol
  MA14
 • Kolekcja
  Domostyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  NMC Domostyl HYBRID
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Elewacja zewnętrzna NMC Domostyl MA14 (profil parapetowy).

Bogaty wybór elementów dekoracyjnych elewacji zewnętrznej z linii NMC, dostępnych w naszym sklepie, pozwala dostosować wybór do indywidualnych preferencji i zamysłu, co sprawi, że zewnętrzna elewacja budynku nabierze wyjątkowego charakteru. Profil parapetowy NMC Domostyl MA14 o nietuzinkowym kształcie stanie się niezwykłą ozdobą, nadającą budynkowi wyjątkowy i niepowtarzalny wygląd.

Profil ramowy NMC Domostyl MA14 jest gotowy do pomalowania farbami niezawierającymi rozpuszczalników, co umożliwia dostosowanie go do różnych kolorystyk elewacji budynku.

Dekoracja budynku z profilem parapetowym NMC MA14.

NMC MA14 to produkt stworzony z wysokiej jakości tworzywa, odpornej na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki starannemu wykonaniu i nowoczesnej technologii produkcji, produkt z linii NMC zachowuje swoje właściwości i estetyczny wygląd przez długie lata. Specjalna powłoka zabezpieczająca profil parapetowy NMC Domostyl MA14 sprawia, że jest odporny na wilgoć i uszkodzenia, co czyni go trwałym elementem dekoracyjnym na zewnątrz budynku.

NMC MA14 - produkcja pod okiem ekspertów.

Profil parapetowy NMC Domostyl MA14 to sprawdzony sposób na nadanie oryginalnego charakteru budynkowi. Zadbana elewacja zewnętrzna, dostępna w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl, w postaci profilu parapetowego Domostyl MA14, to niedrogi sposób na dodanie elegancji i ekskluzywnego wykończenia budynkowi, wyróżniając go spośród innych.

W trakcie remontu domu warto zwrócić szczególną uwagę na elewację zewnętrzną, ponieważ bez odpowiedniego wykończenia budynek może wydawać się niedbale i mało atrakcyjny w porównaniu do starannie zaaranżowanych nieruchomości.

Samodzielny montaż elewacji zewnętrznej.

Montaż profilu parapetowego NMC Domostyl MA14 jest szybki i łatwy. Dzięki zastosowaniu kleju do montażu NMC Domostyl HYBRID, instalacja elewacji sztukateryjnej staje się prostą czynnością, którą można przeprowadzić samodzielnie w kilka chwil. Profil parapetowy NMC Domostyl MA14 jest dodatkowo wstępnie pomalowany, co poprawia przyczepność farby. To pozwala na łatwą zmianę koloru elementu dekoracyjnego zewnętrznej elewacji, dostosowując go do własnych preferencji.

Pomoc przy zakupach.

W razie pytań dotyczących wyboru odpowiedniej elewacji, obsługa naszego sklepu www.maszwnetrze.pl chętnie udzieli fachowej pomocy. Znajomość szerokiej gamy produktów pozwala nam dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb klienta.

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż elewacji NMC

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: