• -7%

NMC Domostyl MA1

204,10 zł 189,81 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 189.81 zł

Opis produktu

Profil parapetowy NMC Domostyl MA1 to doskonały sposób na wyróżnienie każdego budynku.

Profil ramowy NMC Domostyl MA1 to elewacja, którą ozdobisz każdy budynek, doda eleganckiego, a nawet ekskluzywnego wykończenia. Elewacja w postaci profilu Domostyl MA1 podkreśli zewnętrzną część domu, kamienicy, czy innego budynku. Oferowany profil stworzony jest z wysokiej jakości tworzywa, co sprawia, że jest odporny na wilgoć czy uderzenia, to inwestycja na lata. Domostyl MA1 pozwala na szybkie i samodzielne ozdobienie budynku małym kosztem, szczególnie z klejami montażowymi NMC. Profil ramowy NMC Domostyl MA1 jest gotowy do pomalowania farbami niezawierającymi rozpuszczalników detal, podkreśli niejedną dowolną elewację nieruchomości.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  14
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  3
 • Symbol
  MA1
 • Kolekcja
  Domostyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  NMC Domostyl HYBRID
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Elewacja zewnętrzna NMC Domostyl MA1 (profil parapetowy)

Profil parapetowy NMC Domostyl MA1 jest pewnym sposobem na nadanie budynkowi oryginalnego wyglądu. Zapewnienie o odpowiednie wykończenie budynku z zewnątrz za pomocą elewacji zewnętrznej, dostępnej w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl, w żadnym wypadku nie powinna być pomijane. Dzięki tak oryginalnemu dodatkowi, jak Domostyl MA1 niewielkim kosztem dodadzą Państwo elegancji i ekskluzywnego charakteru budynkowi, tym samym wyróżniając go spośród innych. Niezwykle istotną kwestią podczas remontu domu, jest zewnętrzna elewacja, bez niej budynek może wyglądać niedbale i mniej okazale w porównaniu do innych, pięknie zaaranżowanych nieruchomości.

Szeroki wybór modeli dekoracyjnej elewacji zewnętrznej z linii NMC pozwala Państwu, według indywidualnego gustu i zamysłu, wybrać najbardziej odpowiedni i przyciągający oko detal, który zachwyci mieszkańców, ich gości, a nawet spoglądających dom przechodniów! Zewnętrzna elewacja NMC w postaci profilu parapetowego Domostyl MA1 o kształcie przykuwającym oko, będzie więc niecodzienną, ale wyjątkową w swojej prezencji ozdobą, która w sposób niepowtarzalny udekoruje zewnętrzną stronę każdego budynku. Profil ramowy NMC Domostyl MA1 jest gotowy do pomalowania farbami niezawierającymi rozpuszczalników detal, podkreśli więc niejedną dowolną elewację budynku. Dzięki tak oryginalnemu dodatkowi niewielkim kosztem sami dodadzą Państwo elegancji i ekskluzywnego charakteru budynkowi, tym samym wyróżniając go spośród innych.

Zastosowanie profilu NMC MA1.

Dobrze opracowany styl produktów z linii NMC pozwala na wykorzystanie tej sztukaterii do ozdoby różnych budynków. Profil parapetowy Domostyl MA1 tak samo doskonale wkomponują się w aranżację domów mieszkalnych, jak i obiektów użyteczności publicznej. Profil ozdobny, jakim jest NMC Domostyl MA1, kierujemy zarówno do wielbicieli klasycznego wzornictwa oraz minimalistycznego podejścia do aranżacji wnętrz, jak i do entuzjastów nowoczesnych połączeń i ekstrawaganckich kompozycji. Elewacja zewnętrzna Domostyl MA1 wykonana z wysokiej jakości tworzywa, odpornego na wilgoć, jak i również uszkodzenia, rewelacyjnie prezentuje się na budynku przez długie lata.

Jeśli czeka Państwa remont Waszego budynku, serdecznie polecamy dostępną u nas na www.maszwnetrze.pl elewację zewnętrzną, na przykład profil parapetowy NMC MA1, gwarantujemy, że po zamontowaniu tego typu zewnętrznej elewacji sztukateryjnej Państwa lokum zyska nie tylko na wyglądzie, ale i na wartości. Profil ramowy Domostyl MA1 - profil parapetowy, świetnie ozdobi każdy budynek, to odpowiednio dobrana elewacja zewnętrzna.

NMC - kontrola ekspertów.

Każdy modeli sztukateryjnych sprzedawanych na www.maszwnetrze.pl tak i profil parapetowy Domostyl MA1 jest produktem wykonanym z wysokiej klasy materiałów. Nowoczesna technologia pozwala naszemu produktowi z linii NMC zatrzymać właściwości i wygląd na długie lata. By osiągnąć element tak perfekcyjny, przeprowadzono badania pod kątem właściwości różnych tworzyw, a następnie wybrano najtrwalsze. Będą więc Państwo mogli cieszyć elewacją zewnętrzną przez długi czas, a żadne warunki klimatyczne, jak deszcz, wiatr czy wahania temperatur nie będą straszne. Pokrycie profili parapetowych NMC Domostyl MA1 specjalną powłoką zabezpieczającą uodparnia produkt na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne, to inwestycja na lata. Profil ramowy NMC Domostyl MA1 jest produktem gotowym do pomalowania, można go wykorzystać niezależnie od kolorystyki budynku.

Elewacja zewnętrzna do samodzielnego montażu.

Profil parapetowy NMC Domostyl MA1 to doskonały sposób na wyróżnienie każdego budynku, za pomocą kleju do montażu NMC Domostyl HYBRID dosłownie w kilka chwil zainstalują Państwo elewację sztukateryjną na zewnątrz domu, dodając mu klasy i elegancji.

Dekoracyjny element zewnętrznej elewacji w postaci profilu parapetowego NMC MA1 jest wstępnie malowany, zewnętrzna warstwa poprawia przyczepność farby, śmiało wiec mogą Państwo zmienić barwę wspomnianego elementu sztukaterii na zupełnie inną, zgodną z własnymi oczekiwaniami. Nasze produkty to oszczędność czasu oraz pieniędzy, remont bez ekip budowlanych!

Pomoc przy wyborze produktów NMC.

Elewacja zewnętrzna w postaci profilu ramowego Domostyl MA1 jest sztukaterią, dekorującą zewnętrzną część domu, lokalu, czy innego budynku, jeśli mają nadal Państwo problem z wyborem, to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami. Wiedza naszych pracowników o sztukaterii elewacyjnej lub też innych produktów dostępnych na www.maszwnetrze.pl pozwoli pozbyć się wszelkich u Państwa wątpliwości i niedomówień. Podpowiemy i pokażemy, jak szybko i łatwo mogą Państwo zmienić swoje lokum nie do poznania, zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż elewacji NMC

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: