• -7%

NMC Domostyl FA13

675,42 zł 628,14 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 628.14 zł

Opis produktu

Profil parapetowy Domostyl FA13 to elewacja zdobiąca jest dopełnieniem dekoracji budynku, to klasa sama w sobie.

Elewacja NMC profil parapetowy Domostyl FA13 to ponadczasowa, niezwykła dekoracja, umożliwiającą ozdobienie budynku. NMC FA13 to produkt stworzony z wysokiej jakości tworzyw odpornych na czynniki klimatyczne jak wilgoć, deszcz, a także uderzenia, przy czym jest lekka, czyli prosta w montażu. Produkt jest gotowy do pomalowania, dzięki wykorzystaniu profilu parapetowego Domostyl FA13 niewielkim kosztem samodzielnie wyróżnisz dom z zewnątrz.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  14
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  6
 • Symbol
  FA13
 • Kolekcja
  Domostyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  NMC Domostyl HYBRID
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Elewacja zewnętrzna NMC Domostyl FA13 (profil parapetowy)

Niewiele osób pamięta, że bez odpowiednio dobranej elewacji zewnętrznej, na przykład profilu parapetowego NMC Domostyl FA13 budynek może wyglądać niedbale i nijak w porównaniu do innych, zadbanych posesji. Szeroki wybór elementów dekoracyjnej elewacji zewnętrznej z linii NMC pozwala Państwu, według indywidualnego gustu i zamysłu, wybrać najbardziej odpowiedni i przyciągający oko detal, który zachwyci domowników, ale także ich gości, a nawet spoglądających na elewacje domu przechodniów! Elewacja NMC FA13 to produkt stworzony z wysokiej jakości tworzyw odpornych na czynniki klimatyczne jak wilgoć, deszcz, a także uderzenia, przy czym jest lekka, czyli prosta w montażu.

Profil parapetowy NMC Domostyl FA13 w niepowtarzalny sposób udekoruje zewnętrzną stronę każdego budynku, dzięki tak oryginalnemu dodatkowi niewielkim kosztem dodadzą Państwo elegancji i ekskluzywnego charakteru budynkowi, tym samym wyróżniając go spośród innych. Niezwykle istotną kwestią podczas remontu domu, która w żadnym wypadku nie powinna być pomijana, jest zadbanie o odpowiednie wykończenie budynku z zewnątrz za pomocą elewacji. Polecamy na przykład dostępny w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl profil parapetowy NMC Domostyl FA13.

Wykończenie budynku z profilem parapetowym NMC.

Funkcjonalny styl linii NMC pozwala na wykorzystanie profili na każdym budynku, gmachu do ozdoby muzea, ośrodka kultury, sądu czy budynków prywatnych. Produkt ozdobny, jakim jest profil parapetowy NMC Domostyl FA13, kierujemy zarówno do wielbicieli klasycznego wzornictwa oraz minimalistycznego podejścia do estetyki, jak i do entuzjastów nowoczesnych połączeń i ekstrawaganckich kompozycji.

Jeśli mają Państwo ochotę zmienić stylizację i wygląd Waszego budynku, serdecznie polecamy dostępną u nas na www.maszwnetrze.pl elewację zewnętrzną, na przykład profil parapetowy NMC Domostyl FA13. Po zamontowaniu tego typu zewnętrznej elewacji sztukateryjnej Państwa lokum zyska nie tylko na wyglądzie, ale i na wartości, NMC Domostyl FA13 to klasa sama w sobie.

Profil NMC - trwała, sprawdzona technologia.

Każdy z elementów sztukateryjnych sprzedawanych na www.maszwnetrze.pl tak i profil parapetowy NMC Domostyl FA13 jest produktem wykonanym z wysokiej jakości tworzywa, przy zachowaniu precyzji detali. By osiągnąć tak doskonały efekt, przeprowadzono liczne badania pod kątem właściwości różnych materiałów, a następnie wybrano te najlepsze. Nowoczesna technologia produkcji i perfekcyjność w każdym calu pozwala naszemu modelowi z linii NMC zatrzymać właściwości i cieszyć wzrok bardzo długo.

Pokrycie NMC Domostyl FA13 specjalną powłoką zabezpieczającą uodparnia na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne, żadne warunki klimatyczne, jak deszcz, wiatr czy wahania temperatur nie będą mu straszne. Będą więc Państwo mogli cieszyć się FA13 tak dopracowanym elementem elewacji zewnętrznej przez długi czas. Profil parapetowy NMC Domostyl FA13 to inwestycja na lata. Produkt jest gotowy do pomalowania, dzięki wykorzystaniu NMC Domostyl FA13 niewielkim kosztem samodzielnie wyróżnisz dom z zewnątrz.

Łatwy montaż elewacji zewnętrznej.

Elewacja NMC Domostyl FA13 to ponadczasowa, niezwykła dekoracja, umożliwiającą ozdobienie budynku, za pomocą kleju do montażu NMC Domostyl HYBRID dosłownie w kilka chwil. Zewnętrzna warstwa produktu poprawia przyczepność farby, śmiało więc mogą Państwo zmienić barwę profilu parapetowego NMC Domostyl FA13 na zupełnie inną, zgodną z własnymi oczekiwaniami.

Samodzielny montaż profilu parapetowego NMC Domostyl FA13 da oszczędność czasu i pieniędzy, to remont bez ekip budowlanych.

Pomoc przy zakupach, gdy powstaną pytania.

Profil parapetowy NMC Domostyl FA13 w niepowtarzalny sposób udekoruje zewnętrzną stronę  budynku, jeśli jednak mają Państwo pytania, zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Problem z wyborem sztukaterii elewacyjnej, na przykład profilu lub też innych produktów dostępnych na www.maszwnetrze.pl, wiedza naszych pracowników jest do Państwa dyspozycji. Podpowiemy i pokażemy, jak szybko i łatwo mogą Państwo zmienić swoje lokum nie do poznania, zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż elewacji NMC

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: