• -7%

NMC Domostyl FA13

549,12 zł 510,68 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 510.68 zł

Opis produktu

Elewacja NMC w postaci profilu parapetowego Domostyl FA13 to niezwykła ozdoba, która nada każdemu budynkowi wyjątkowy charakter. Produkt ten został wykonany z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak wilgoć, deszcz czy uderzenia.

Ponadto, profil jest lekki i prosty w montażu. Gotowość do malowania pozwala na dostosowanie wyglądu profilu parapetowego Domostyl FA13 do własnych preferencji, a jego stosunkowo niska cena umożliwia samodzielne ozdobienie budynku bez większych kosztów.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  14
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  6
 • Symbol
  FA13
 • Kolekcja
  Domostyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  NMC Domostyl HYBRID
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Elewacja zewnętrzna NMC Domostyl FA13 (profil parapetowy)

Elewacja zewnętrzna NMC Domostyl FA13 (profil parapetowy) Profil parapetowy Domostyl FA13 to niezwykła ozdoba, która doda wyjątkowego charakteru każdemu budynkowi. Elewacja NMC w postaci profilu parapetowego Domostyl FA13 to stylizowana i elegancka dekoracja, która w sposób niepowtarzalny podniesie wartość i estetykę każdej nieruchomości.

Ten produkt został stworzony z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, które są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak wilgoć, deszcz i uderzenia. Dodatkowo, profil parapetowy FA13 jest lekki i prosty w montażu. Możliwość malowania pozwala dostosować wygląd profilu do własnych preferencji, a jego niewielka cena pozwala na ozdobienie budynku bez znacznych kosztów.

Wykończenie budynku z profilem parapetowym NMC.

Dobór odpowiedniej elewacji zewnętrznej jest istotny podczas remontu lub budowy budynku, ponieważ może znacząco wpłynąć na jego wygląd i wrażenie, jakie wywiera na otoczeniu. Profil parapetowy NMC Domostyl FA13 jest doskonałym wyborem, który doda budynkowi elegancji i wyjątkowego charakteru, wyróżniając go spośród innych nieruchomości. Produkt ten jest wytrzymały i odporny na czynniki atmosferyczne, dzięki czemu będzie cieszyć oko przez wiele lat.

Profil NMC - trwała, sprawdzona technologia.

Dzięki szerokiemu wyborowi elementów dekoracyjnych z linii NMC dostępnych w naszym sklepie, możecie Państwo wybrać najlepiej pasujący model, który spełni Wasze oczekiwania i zachwyci zarówno domowników, jak i przechodniów. Profil parapetowy NMC Domostyl FA13 doskonale wpasuje się w różnorodne style architektoniczne, zarówno te klasyczne, jak i nowoczesne.

Jeśli masz ochotę odmienić wygląd swojego budynku, polecamy profil parapetowy NMC Domostyl FA13, który jest gotowy do montażu i malowania. To inwestycja, która przyniesie wiele satysfakcji, poprawiając wygląd i wartość Waszej nieruchomości. Produkt ten jest wyjątkowy i trwały, gwarantując długotrwałe zadowolenie z efektu końcowego.

Łatwy montaż elewacji zewnętrznej.

Montaż profilu parapetowego NMC Domostyl FA13 jest niezwykle prosty, a specjalna warstwa na jego powierzchni poprawia przyczepność farby. Możecie Państwo zmienić kolor profilu na dowolny, dostosowując go do swoich upodobań i stylu budynku. To szybki sposób na odmienienie wyglądu budynku bez konieczności angażowania ekipy remontowej.

Pomoc przy zakupach, gdy powstaną pytania.

Jeśli macie pytania lub wątpliwości dotyczące wyboru elewacji zewnętrznej lub profilu parapetowego NMC Domostyl FA13, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasza wiedza i doświadczenie pozwoli rozwiązać wszelkie dylematy i pomóc w dokonaniu najlepszego wyboru. Serdecznie zapraszamy do współpracy i zachęcamy do odmiany swojego budynku w niepowtarzalne dzieło sztuki!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż elewacji NMC

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: