• -7%

NMC Domostyl SA1

161,96 zł 150,62 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 150.62 zł

Opis produktu

Zwornik elewacyjny Domostyl SA1 to wyjątkowy element o kształcie kwadratu, stanowiący wysokogatunkową ozdobę do zamontowania na ścianie, który doskonale uzupełnia ogólny wystrój budynku. Wykonany z wysokojakościowych materiałów, odporowych na wilgoć, zmienne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia, zwornik elewacyjny NMC Domostyl SA1 prezentuje się znakomicie na ścianie przez wiele lat. Produkt jest gotowy do pomalowania, co umożliwia dostosowanie go do indywidualnych preferencji estetycznych.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  29
 • Szerokość (cm)
  24
 • Symbol
  SA1
 • Kolekcja
  Domostyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  NMC Domostyl HYBRID
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Elewacja zewnętrzna NMC Domostyl SA1 (zwornik)

Zwornik elewacyjny NMC Domostyl SA1, w formie kwadratu, stanowi wyjątkową ozdobę dla zewnętrznej elewacji, nadając ścianom każdego budynku subtelnego, a zarazem wyjątkowego charakteru. Ten oryginalny dodatek sprawia, że budynek zyskuje elegancję i wyjątkowy charakter, wyróżniając go spośród innych. Podczas remontu, niezwykle istotne jest właściwe wykończenie elewacji zewnętrznej, a kwadratowy zwornik NMC Domostyl SA1 dostępny w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl to doskonały wybór.

Kwadratowy zwornik NMC.

Zwornik elewacyjny Domostyl SA1 o kształcie kwadratu to wysokiej jakości element do montażu na ścianie, który doskonale uzupełnia cały wystrój budynku. Jego uniwersalny styl sprawia, że jest on idealny zarówno dla miłośników klasycznego wzornictwa, jak i zwolenników minimalistycznych czy nowoczesnych aranżacji wnętrz.

Zachęcamy do wyboru zwornika NMC Domostyl SA1, jeśli planujesz zmienić wygląd swojego budynku. Gwarantujemy, że po zainstalowaniu tego elementu elewacyjnego, budynek zyska nie tylko na estetyce, ale również na wartości rynkowej. Zwornik elewacyjny Domostyl SA1 to łatwy w montażu element dekoracyjny, który można zamontować w krótkim czasie, zwłaszcza korzystając z klejów montażowych marki NMC.
NMC - produkty pod okiem ekspertów.

NMC - produkowana pod okiem ekspertów.

Zwornik elewacyjny NMC Domostyl SA1 jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na wilgoć, zmienne warunki atmosferyczne i uszkodzenia. Przed wprowadzeniem go na rynek, przeszedł rygorystyczne testy, które potwierdziły jego trwałość. Nowoczesna technologia produkcji pozwala zachować właściwości i wygląd zwornika na wiele lat.

Dodatkowo, zwornik NMC Domostyl SA1 został pokryty specjalną powłoką zabezpieczającą, która sprawia, że jest odporny na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu można cieszyć się kwadratowym elementem elewacji zewnętrznej przez długi czas, niezależnie od warunków atmosferycznych, takich jak deszcz, wiatr czy wahania temperatur.

Błyskawiczny montaż elewacji zewnętrznej.

Zwornik elewacyjny Domostyl SA1 to bardzo prosty w montażu element dekoracyjny, dzięki któremu można szybko odmienić wygląd ściany. Dla jeszcze większej wygody, zalecamy użycie kleju do montażu NMC Domostyl HYBRID, co umożliwi szybkie i trwałe umocowanie elewacji sztukateryjnej na zewnątrz budynku, nadając mu klasę i elegancję. Ponadto, zwornik jest wstępnie pomalowany, co ułatwia dostosowanie jego koloru do własnych upodobań.

Pomoc przy zakupach NMC.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasza wiedza na temat dostępnych produktów na www.maszwnetrze.pl pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości i udzielić pomocnych wskazówek. Podpowiemy, jak szybko i łatwo przeprowadzić remont, zmieniając wygląd swojego domu. Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż elewacji NMC

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: