• -7%

NMC Domostyl SA1

199,21 zł 185,27 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 185.27 zł

Opis produktu

Kwadratowy zwornik elewacyjny Domostyl SA1 to wysokiej jakości element do montażu na ścianie, który dopełnia całości wystroju budynku.

Zwornik elewacyjny Domostyl SA1 bardzo łatwy w montażu element dekorujący, dzięki któremu w szybki sposób odmienisz każdą ścianę, szczególnie przy użyciu specjalnych klejów montażowych marki NMC. Zwornik elewacyjny NMC stworzony z wysokiej jakości materiałów, odpornych na wilgoć, warunki pogodowe, a także uszkodzenia, znakomicie prezentuje się na ścianie przez długie lata. NMC Domostyl SA1 jest produktem gotowym do pomalowania.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  29
 • Szerokość (cm)
  24
 • Symbol
  SA1
 • Kolekcja
  Domostyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  NMC Domostyl HYBRID
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Elewacja zewnętrzna NMC Domostyl SA1 (zwornik)

Kwadratowa zewnętrzna elewacja NMC Domostyl SA1 będzie subtelną, ale wyjątkową w swojej prezencji ozdobą, która w sposób perfekcyjny udekoruje ściany każdego budynku. Dzięki tak oryginalnemu dodatkowi niewielkim kosztem dodadzą Państwo elegancji i ekskluzywnego charakteru budynkowi, tym samym wyróżniając go spośród innych. Niezwykle istotną kwestią podczas remontu domu, która w żadnym wypadku nie powinna być pomijana, jest zadbanie o odpowiednie wykończenie budynku za pomocą elewacji zewnętrznej, na przykład dostępnego w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl zwornika NMC Domostyl SA1.

Szeroki wybór elementów dekoracyjnej elewacji zewnętrznej z linii NMC w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl pozwala Państwu, według indywidualnego gustu i zamysłu, wybrać najbardziej odpowiedni model. Przyciągający oko detal zachwyci domowników, ale także ich gości, a nawet spoglądających na stylizację domu przechodniów! Niewiele pamięta, że bez odpowiednio dobranej elewacji zewnętrznej, na przykład zwornika NMC Domostyl SA1 budynek może wyglądać niedbale i nijak w porównaniu do innych, pięknie zaaranżowanych posesji.

Wachlarz możliwości z kwadratowym zwornikiem NMC.

Kwadratowy zwornik elewacyjny Domostyl SA1 to wysokiej jakości element do montażu na ścianie, który dopełnia całości wystroju budynku. Zwornik NMC SA1 kierujemy zarówno do wielbicieli klasycznego wzornictwa oraz minimalistycznego podejścia do aranżacji wnętrz, jak i do entuzjastów nowoczesnych połączeń i ekstrawaganckich kompozycji. Produkt ozdobny, jakim jest zwornik NMC Domostyl SA1 o uniwersalnym stylu, można wykorzystać do ozdoby każdego obiektu. Jeśli Państwa budynek wymaga zmiany wyglądu, serdecznie polecamy dostępną na www.maszwnetrze.pl elewację zewnętrzną. Zapewniamy, że po instalacji zwornika NMC Domostyl SA1, czyli zewnętrznej elewacji sztukateryjnej, budynek zyska nie tylko na estetyce, ale i na cenie. Zwornik elewacyjny Domostyl SA1 to bardzo łatwy w montażu element dekorujący, dzięki któremu w szybki sposób odmienisz każdą ścianę, szczególnie przy użyciu specjalnych klejów montażowych marki NMC.

NMC - produkowana pod okiem ekspertów.

Zwornik elewacyjny NMC stworzony z wysokiej jakości materiałów, odpornych na wilgoć, warunki pogodowe, a także uszkodzenia, znakomicie prezentuje się na ścianie przez długie lata. Osiągnięcie tak perfekcyjnego elementu, poprzedzały badania pod kątem właściwości różnych tworzyw, a następnie wybrano najtrwalsze.

Jak każdy z elementów sztukateryjnych sprzedawanych na www.maszwnetrze.pl tak i zwornik NMC Domostyl SA1 jest produktem wykonanym ze staranie dobranych materiałów. Nowoczesna technologia pozwala naszemu produktowi z linii NMC zatrzymać właściwości i wygląd na długie lata.

Ponadto, pokrycie zwornika NMC Domostyl SA1 specjalną powłoką zabezpieczającą uodparnia produkt na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Takie zabezpieczenie pozwoli cieszyć się kwadratowym elementem elewacji zewnętrznej przez długi czas, a żadne warunki klimatyczne, jak deszcz, wiatr czy wahania temperatur nie są mu straszne.

Błyskawiczny montaż elewacji zewnętrznej.

Zwornik elewacyjny Domostyl SA1 to bardzo łatwy w montażu element dekorujący, dzięki któremu w szybki sposób odmienisz każdą ścianę. Za pomocą kleju do montażu NMC Domostyl HYBRID dosłownie w kilka chwil zainstalują Państwo elewację sztukateryjną na zewnątrz domu, dodając mu klasy i elegancji. Dekoracyjny element zewnętrznej elewacji w postaci kwadratowego zwornika NMC SA1 jest dodatkowo wstępnie malowany. Zewnętrzna warstwa produktu poprawia przyczepność farby, śmiało mogą Państwo zmienić barwę zwornika na zupełnie inną, zgodną z własnymi oczekiwaniami. Kwadratowa zewnętrzna elewacja NMC Domostyl SA1 to oszczędność czasu oraz pieniędzy.

Pomoc przy zakupach NMC.

Kwadratowa zewnętrzna elewacja NMC Domostyl SA1 to subtelna, wyjątkowa ozdoba, która w sposób perfekcyjny udekoruje ściany każdego budynku, jeśli mają Państwo problem z wyborem sztukaterii elewacyjnej, zapraszamy do skontaktowania się z nami. Wiedza naszych pracowników pozwoli pozbyć się wszelkich u Państwa wątpliwości i niedomówień o dostępnych na www.maszwnetrze.pl produktach. Podpowiemy i pokażemy, jak szybko i łatwo zmienić budynek, zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż elewacji NMC

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: