• -7%

NMC Domostyl SA2

116,05 zł 107,93 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 107.93 zł

Opis produktu

Zwornik elewacyjny NMC Domostyl SA2 o klasycznym kształcie pozwoli odmienić każdą ścianę, to ponadczasowa ozdoba.

Zwornik elewacyjny SA2 to niebywale przyjazna dla montażu dekoracja, która w ekspresowy sposób przemienia zwyczajną ścianę w dzieło sztuki. Elewacyjny produkt NMC SA2 zachwyca na elewacji przez długie lata, za sprawą zastosowania materiałów najwyższej jakości, odpornych na wilgoć i uszkodzenia. NMC Domostyl SA2 to niezwykle trwały i odporny detaliczny element elewacyjny, gotowy na kreatywne malowanie.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  30
 • Szerokość (cm)
  20
 • Symbol
  SA2
 • Kolekcja
  Domostyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  NMC Domostyl HYBRID
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Elewacja zewnętrzna NMC Domostyl SA2 (zwornik)

Bez właściwie dobranej elewacji zewnętrznej, takiej jak zwornik NMC Domostyl SA2, budynek może stracić na atrakcyjności i wydawać się niezadbanym w porównaniu do innych, pięknie urządzonych posesji. Szeroki wybór elementów dekoracyjnej elewacji zewnętrznej z linii NMC daje możliwość unikalnego udekorowania zewnętrznej strony każdego obiektu.

Zwornik elewacyjny NMC Domostyl SA2 to produkt skierowany zarówno do miłośników klasycznego wzornictwa, jak i minimalistycznego podejścia do aranżacji wnętrz, czy też entuzjastów nowoczesnych połączeń i ekstrawaganckich kompozycji. Uniwersalny styl produktów z linii NMC pozwala na wszechstronne ich wykorzystanie jako ozdoby zarówno budynków mieszkalnych, jak i użytkowych.

Wachlarz możliwości ze zwornikiem NMC.

Zwornik elewacyjny NMC Domostyl SA2 stanowi niezwykle oryginalną ozdobę, wyróżniającą się swoją wyjątkową prezencją. Dzięki temu unikalnemu dodatkowi, można niewielkim kosztem dodać elegancji i ekskluzywnego charakteru każdemu budynkowi. W trakcie remontu budynków niezwykle istotne jest odpowiednie wykończenie zewnętrzne za pomocą elewacji zewnętrznej, dostępnej na przykład w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl. Zwornik elewacyjny NMC Domostyl SA2 o klasycznym kształcie pozwoli przekształcić każdą ścianę zgodnie z indywidualnym gustem i koncepcją.

NMC - jakość pod okiem ekspertów.

Zachęcamy do wyboru najbardziej odpowiedniego i przyciągającego oko detalu, który z pewnością zachwyci domowników, gości, a nawet przechodniów podziwiających wyjątkowy wygląd budynku! Gwarantujemy, że po zamontowaniu naszej elewacji zewnętrznej, Twój budynek zyska nie tylko na estetyce, ale także na wartości. Zwornik NMC Domostyl SA2 to trwały i odporny element elewacji, gotowy do pomalowania.

Zwornik NMC Domostyl SA2 jest łatwy do zainstalowania na dowolnej elewacji budynku, zwłaszcza przy użyciu klejów montażowych marki NMC.

Samodzielny montaż elewacji zewnętrznej.

Samodzielny montaż zwornika elewacyjnego NMC Domostyl SA2 to niezwykle prosty proces, umożliwiający szybkie przekształcenie zwykłej ściany w dzieło sztuki. Przy użyciu kleju do montażu NMC Domostyl HYBRID, zwornik można zamocować dosłownie w kilka chwil, dodając budynkowi klasę i elegancję. Na zakończenie, zwornik można samodzielnie pomalować, co stanowi oszczędność czasu i pieniędzy.

Pytania i pomoc przy zakupach NMC.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy zakupach związanych z produktem NMC, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami. Nasza wiedza na temat dostępnych produktów na www.maszwnetrze.pl pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości i niedomówienia. Podzielimy się wskazówkami dotyczącymi przeprowadzenia remontu i zmiany wyglądu Twojego domu. Zachęcamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż elewacji NMC

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: