• -7%

NMC Domostyl SA2

116,05 zł 107,93 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 107.93 zł

Opis produktu

Zwornik elewacyjny NMC Domostyl SA2 o klasycznym kształcie pozwoli odmienić każdą ścianę, to ponadczasowa ozdoba.

Zwornik elewacyjny Domostyl SA2 to niezwykle łatwa w montażu dekoracja, dzięki której w szybki sposób odmienisz zwykłą ścianę w dzieło sztuki. Elewacyjny NMC SA2 znakomicie prezentuje się na ścianie przez długie lata, ze względu na użycie przy jego produkcji wysokiej jakości materiałów, odpornych na wilgoć, a także uszkodzenia. Sztukateria NMC SA2 jest prosta w instalacji na dowolnej elewacji budynku, szczególnie z użyciem klejów montażowych marki NMC. NMC Domostyl SA2 to wytrzymały i odporny element elewacji, przygotowany do pomalowania.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  30
 • Szerokość (cm)
  20
 • Symbol
  SA2
 • Kolekcja
  Domostyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  NMC Domostyl HYBRID
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Elewacja zewnętrzna NMC Domostyl SA2 (zwornik)

Zewnętrzna elewacja NMC w postaci zwornika Domostyl SA2 to niecodzienna, wyjątkową w swojej prezencji ozdoba. Dzięki tak oryginalnemu dodatkowi niewielkim kosztem dodadzą Państwo elegancji i ekskluzywnego charakteru każdemu budynkowi. Istotną kwestią podczas remontu budynków, jest zadbanie o odpowiednie wykończenie go z zewnątrz za pomocą elewacji zewnętrznej, na przykład dostępnej w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl tym samym wyróżniając go spośród innych. Zwornik elewacyjny NMC Domostyl SA2 o klasycznym kształcie pozwoli odmienić każdą ścianę, według indywidualnego gustu i zamysłu.

Bez odpowiednio dobranej elewacji zewnętrznej, na przykład zwornika NMC Domostyl SA2 budynek może wyglądać niedbale i nijak w porównaniu do innych, pięknie zaaranżowanych posesji. Szeroki wybór elementów dekoracyjnej elewacji zewnętrznej z linii NMC pozwala Państwu, w sposób niepowtarzalny udekorować zewnętrzną stronę każdego obiektu.

Wachlarz możliwości ze zwornikiem NMC.

Produkt ozdobny, jakim jest zwornik NMC Domostyl SA2, kierujemy zarówno do wielbicieli klasycznego wzornictwa oraz minimalistycznego podejścia do aranżacji wnętrz, jak i do entuzjastów nowoczesnych połączeń i ekstrawaganckich kompozycji. Funkcjonalny styl produktów z linii NMC pozwala na wszechstronne ich wykorzystanie jako ozdoby budynków czy to mieszkalnych, czy użytkowych.

Jeśli czeka Państwa zmiana stylizacji Waszego budynku, serdecznie polecamy dostępną u nas na www.maszwnetrze.pl elewację zewnętrzną, na przykład zwornik NMC SA2. Zachęcamy, by wybrać najbardziej odpowiedni i przyciągający oko detal, który zachwyci domowników, ale także ich gości, a nawet spoglądających na stylizację przechodniów! Gwarantujemy, że po zamontowaniu naszej zewnętrznej Państwa budynek zyska nie tylko na estetyce, ale i na wartości, NMC Domostyl SA2 to wytrzymały i odporny element elewacji, przygotowany do pomalowania.

NMC - jakość pod okiem ekspertów.

Elewacyjny NMC SA2 znakomicie prezentuje się na ścianie przez długie lata, ze względu na użycie przy jego produkcji wysokiej jakości materiałów, odpornych na wilgoć, a także uszkodzenia. By osiągnąć takie perfekcyjne efekty, przeprowadzono badania pod kątem właściwości różnych tworzyw, a następnie wybrano te najtrwalsze. Co więcej, nowoczesna technologia pozwala naszemu produktowi z linii NMC zatrzymać właściwości i wygląd na długie lata. Każdy z elementów sztukateryjnych sprzedawanych na www.maszwnetrze.pl, to sprawdzona i pewna inwestycja. Sztukateria NMC SA2 jest prosta w instalacji na dowolnej elewacji budynku, szczególnie z użyciem klejów montażowych marki NMC.

Dekoracyjny element zewnętrznej elewacji w postaci zwornika NMC SA2 jest pokryty specjalną powłoką zabezpieczającą, uodparnia to produkt na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne, dodatkowo jest wstępnie malowany. Tak przygotowanym zwornikiem będą Państwo mogli cieszyć przez długi czas, żadne warunki klimatyczne, jak deszcz, wiatr czy wahania temperatur nie są mu straszne. Zewnętrzna warstwa produktu poprawia przyczepność farby, śmiało więc, można zmienić barwę sztukaterii na zupełnie inną, by uzyskać wymarzony efekt na obiekcie.

Samodzielny montaż elewacji zewnętrznej.

Zwornik elewacyjny Domostyl SA2 to niezwykle łatwa w montażu dekoracja, dzięki której w szybki sposób odmienisz zwykłą ścianę w dzieło sztuki. Za pomocą kleju do montażu NMC Domostyl HYBRID dosłownie w kilka chwil umocują Państwo elewację sztukateryjną na zewnątrz domu, dodając mu klasy i elegancji. Na zakończenie element można samodzielnie pomalować, czyż nie jest to oszczędność czasu oraz pieniędzy?

Pytania i pomoc przy zakupach NMC.

Uniwersalny styl zwornika elewacyjnego NMC Domostyl SA2 pozwala na wszechstronne wykorzystanie go jako ozdoby budynków, czy to mieszkalnych, czy użytkowych, jeżeli mają Państwo problem z wyborem, to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami. Wiedza naszych pracowników o  produktach dostępnych na www.maszwnetrze.pl pozwoli pozbyć się wszelkich u Państwa wątpliwości i niedomówień.

Podpowiemy i pokażemy, jak szybko i łatwo mogą Państwo przeprowadzić cały remont i zmienić swoje dom nie do poznania. Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż elewacji NMC

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: