• -7%

NMC Domostyl CA11 light

64,21 zł 59,71 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 59.71 zł

Opis produktu

Konsola NMC Domostyl CA11 light z geometryczną wypukłością to świetny sposób na dekorowanie budynku z zewnątrz.

Elewacja NMC w formie konsoli Domostyl CA11 light to stylizowana, wyjątkowa oprawa zewnętrzna, która w niepowtarzalny sposób podnosi klasę każdego budynku. Elewacja NMC wytworzona z dobrej jakości materiałów odpornych na czynniki zewnętrzne jak wilgoć oraz uderzenia. Za sprawą konsoli Domostyl CA11 light w prosty sposób samodzielnie wyróżnisz dom z zewnątrz niewielkim kosztem, produkt jest gotowy do pomalowania.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  20
 • Szerokość (cm)
  18
 • Symbol
  CA11 light
 • Kolekcja
  Domostyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  NMC Domostyl HYBRID
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Elewacja zewnętrzna NMC Domostyl CA11 light (konsola)

Zewnętrzna elewacja NMC w postaci konsoli Domostyl CA11 light z geometryczną wypukłością to niecodzienna, wyjątkowa w swojej prezencji ozdoba, która w sposób niepowtarzalny udekoruje zewnętrzną stronę każdego budynku. Dzięki tak oryginalnemu dodatkowi niewielkim kosztem samodzielnie dodadzą Państwo elegancji i ekskluzywnego charakteru budynkowi, tym samym wyróżniając go spośród innych.

Niezwykle istotną kwestią podczas remontu domu, która w żadnym wypadku nie powinna być pomijana, jest zadbanie o odpowiednie wykończenie budynku z zewnątrz za pomocą elewacji zewnętrznej. Polecamy na przykład dostępne w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl konsole NMC Domostyl CA11 light. Elewacja NMC w formie konsoli Domostyl CA11 light to stylizowana, wyjątkowa oprawa zewnętrzna, która w niepowtarzalny sposób podnosi klasę każdej nieruchomości.

Konsola NMC Domostyl CA11 light to świetny sposób na dekorowanie na zewnątrz, niewiele osób wie, że bez odpowiednio dobranej elewacji, budynek może wyglądać niedbale i nijak w porównaniu do innych, pięknie zaaranżowanych. Szeroki wybór elementów dekoracyjnej elewacji zewnętrznej z linii NMC pozwala Państwu, według indywidualnego gustu i zamysłu, wybrać najbardziej odpowiedni i przyciągający oko detal, który zachwyci wszystkich: domowników, gości, a nawet przechodniów!

Idealne wykończenie budynku z konsolą NMC.

Jeśli mają Państwo ochotę zmienić nieco stylizację Swego budynku, serdecznie polecamy dostępną u nas na www.maszwnetrze.pl elewację zewnętrzną, na przykład konsola NMC CA11 light z geometryczną wypukłością. Gwarantujemy, że po zamontowaniu tego typu zewnętrznej elewacji sztukateryjnej Państwa lokum zyska nie tylko na estetyce, ale i na wartości. Za sprawą konsoli Domostyl CA11 light w prosty sposób samodzielnie wyróżnisz dom z zewnątrz niewielkim kosztem, produkt jest gotowy do pomalowania.

Produkt ozdobny, jakim jest konsola NMC Domostyl CA11 light, kierujemy zarówno do wielbicieli klasycznego wzornictwa oraz minimalistycznego podejścia do aranżacji wnętrz, jak i do entuzjastów nowoczesnych połączeń i ekstrawaganckich kompozycji. Uniwersalny styl produktów z linii NMC pozwala na wykorzystanie ich zarówno do ozdoby budynków takich jak muzea czy inne ośrodki kultury. Profile parapetowe NMC Domostyl CA11 light tak samo doskonale wkomponują się w aranżację domów mieszkalnych czy kamienic.

Elewacja NMC - sprawdzona jakość.

Elewacja NMC wytworzona z dobrej jakości materiałów odpornych na czynniki zewnętrzne jak wilgoć oraz uderzenia. Jak każdy z elementów sztukateryjnych sprzedawanych na www.maszwnetrze.pl tak i konsola NMC Domostyl CA11 light z geometryczną wypukłością jest produktem wykonanym z dokładnie dobranych materiałów. Osiągnięcie takiej doskonałości poprzedzały badania pod kątem właściwości różnych tworzyw, a następnie wybrano te najtrwalsze. Co więcej, nowoczesna technologia pozwala naszemu modelowi NMC CA11 zatrzymać właściwości i wygląd na długi okres, nasz produkt to inwestycja na lata.

Warto podkreślić, że NMC Domostyl CA11 light pokryta jest specjalną powłoką zabezpieczającą, która uodparnia produkt na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Będą więc Państwo mogli cieszyć się tak majestatycznym elementem elewacji NMC CA11 przez długi czas, a żaden deszcz, wiatr czy wahania temperatur nie będą mu straszne.

Łatwy montaż elewacji NMC.

Elewacja NMC jako konsola Domostyl CA11 light to stylizowana, wyjątkowa oprawa, która w szybki sposób podnosi klasę każdego budynku, za pomocą kleju do montażu NMC Domostyl HYBRID samodzielnie Państwo zainstalują. Konsola NMC CA11 light jest wstępnie malowana, dzięki temu, że zewnętrzna warstwa produktu poprawia przyczepność farby, śmiało mogą Państwo zmienić barwę wspomnianego elementu sztukaterii na zupełnie inną, zgodną z własnymi oczekiwaniami. Z naszymi produktami zmiana wyglądu budynku jest prosta i przyjemna.

Pytania i pomoc przy zakupach NMC Domostyl.

Zewnętrzna konsola NMC Domostyl CA11 light to dobry wybór, wyjątkowa w swojej prezencji ozdoba, w sposób niepowtarzalny udekoruje każdy budynek, jeśli mają Państwo nadal problem z wyborem, to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami. Podpowiemy i pokażemy, jak szybko i łatwo mogą Państwo zmienić swoje miejsce zamieszkania za pomocą produktów dostępnych na www.maszwnetrze.pl. Wiedza naszych pracowników pozwoli pozbyć się wszelkich Państwa wątpliwości i niedomówień, zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż elewacji NMC

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: