• -7%

NMC L3 Arstyl Listwa sufitowa

382,68 zł 355,89 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 355.89 zł

Opis produktu

Listwa sufitowa NMC Arstyl L3 to ciekawy i wyjątkowy sposób, aby nadać w łatwy sposób Twoim wnętrzom wyjątkowego charakteru. Idealnie pasuje do każdego wnętrza do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Wykonana z poliuretanu pokrytego białą gruntującą farbą podkładową gotową do pomalowania to trwały, wytrzymały i łatwy w montażu produkt najwyższej jakości. Zastosowanie jej stanowi doskonały sposób do zamaskowania pęknięć, ubytków i nierówności na styku ściany i sufitu. Listwa wykończeniowa to prosty i efektowny kształt listwy NMC L3 odmieni charakter Twojego pomieszczenia!

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  17.5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  14.5
 • Symbol
  L3
 • Kolekcja
  Arstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa NMC Arstyl L3

Listwa sufitowa NMC Arstyl L3 to listwa znajdująca się w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl,to listwa ozdobna, która dopełni wspaniale każdą aranżację wnętrza. Listwa NMC L3 to sprawdzony sposób, aby przepięknie udekorować ściany. Listwę sufitową NMC L3 można użyć zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym wnętrzu, wszędzie się sprawdzi, ukrywając pęknięcia, końcówki tapet, czy nierówności.

Listwa sufitowa NMC Arstyl L3 wykonana jest przy zastosowaniu nowoczesnej technologii oraz materiałów. Staranne wykonanie sprawia, że wykończeniowa listwa zachowuje swój wygląd przez wiele lat, nie zważając na czynniki zewnętrzne. Wykonana z poliuretanu pokrytego białą gruntującą farbą podkładową można ją pomalować, to trwały, wytrzymały i łatwy w montażu produkt najwyższej jakości.

Listwa sufitowa NMC Arstyl L3 to idealny sposób, aby nadać w prosty sposób Twoim wnętrzom eleganckiego charakteru, pasuje do każdego wnętrza, do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Zastosowanie jej stanowi pewny, sprawdzony sposób na zamaskowanie pęknięć, ubytków i nierówności na styku ściany i sufitu. Nasza listwa wykończeniowa NMC L3 odmieni charakter Twojego pomieszczenia!

Listwa wykonczeniowa - NMC L3

Listwa sufitowa to listwa dekoracyjna, która w łatwy i szybki sposób nada każdemu wnętrzu Twojemu wnętrzu oryginalnego i wyjątkowego charakteru. Sztukateria NMC to wysoka jakość produktu i nowoczesny styl, który zadowoli każdego klienta, oprócz funkcji dekoracyjnej listwy sufitowe zapewnią perfekcyjne wykończenie aranżacji, zasłaniając nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu jak na przykład wszelkiego rodzaju nierówności, czy ubytki.

NMC Arstyl L3 została wykonana z wysokiej jakości materiałów, jest również zabezpieczona odpowiednią powłoką, która sprawia, że jest odporna na wilgoć. Dodatkowo dostępna w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl listwa sufitowa NMC jest również odporna na uderzenia, co podnosi jej funkcjonalność i trwałość. Wyjątkowe właściwości listwy pozwalają na montaż listwy nawet w takich pomieszczeniach jak kuchnia, czy łazienka i można ją czyścić.

Dodatkowym atutem wykończeniowej listwy sufitowej NMC L3 jest możliwość pomalowania jej samodzielnie na dowolnie wybrany kolor, pozwala to dopasować listwę do kolorystyki wnętrza, nadając mu wyrazistego akcentu lub wtapiając w kolor ściany. Do pomalowania może posłużyć każda farba niezawierająca rozpuszczalników jak na przykład farby akrylowe, silikonowe lub lateksowe.

Listwa NMC L3 - łatwy montaż

Dekoracyjna listwa sufitowa NMC L3 jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa, przy zachowaniu najwyższej precyzji detali, a za sprawą użycia lekkich materiałów podczas jej produkcji jest niezwykle łatwa w montażu. Prosty samodzielny montaż sufitowej listwy wykończeniowe Arstyl L3 gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy. Remont we własnym zakresie, czyli bez pomocy robotników często bardzo drogich w wynajęciu. W naszym sklepie www.maszwnetrze.pl są dostępne kleje NMC Adefix new oraz Adefix Plus, które pomogą w samodzielnym montażu listwy na styku ściany i sufitu.

Dostępna w naszej ofercie ozdobna listwa sufitowa NMC L3 jest delikatnym elementem sztukaterii, który podkreśli każdą stylizację pomieszczenia, odświeżając je, a także nadając mu niepowtarzalnego charakteru. Jest to zatem świetne rozwiązanie do samodzielnej szybkiej odmiany każdego wnętrza, odmień swoje wnętrze nie do poznania.

Pytania i wątpliwości do rozwiazania

Dzięki zdobytemu doświadczeniu ze sztukaterią wiemy. że zakup odpowiedniej listwy ozdobnej może wiązać się z trudnymi pytaniami. Pojawiają się pytania dotyczące właściwości, specyfikacji czy też funkcji sztukaterii. Nasi pracownicy mają obszerną wiedzę, na temat wszystkich produktów dostępnych  na www.maszwnetrze.pl bez problemów odpowiedzą na każde pytanie związane z wyborem właściwego produktu, oraz specyfikacją listwy sufitowej, ponadto chętnie udzielimy porady dotyczącej montażu listew, jak i również zakupu odpowiedniego kleju montażowego. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: