• -8%

Mardom Decor MDC250 Listwa ścienna

101,06 zł 92,98 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Ozdobna listwa ścienna MDC250 to sztukateria, dzięki której, podkreślisz charakter aranżacji poprzez wyeksponowanie piękna ścian. Prawidłowe zastosowanie listwy ściennej pozwoli także na wyznaczenie przestrzeni w pomieszczeniu oraz zmianę jego proporcji. Listwę Mardom Decor MDC250 można pomalować wybraną farbą bez rozpuszczalników. Jest wytrzymała na uderzenia i wilgoć, a ponadto jest lekka i łatwa w montażu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  2
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  8.1
 • Symbol
  MDC250
 • Kolekcja
  Prestige
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

MDC250 Mardom Decor listwa ścienna

Listwa ścienna MDC250 Mardom Decor jest produktem dekoracyjnym o doskonałej jakości, który niezależnie od aranżacji, w której jest zastosowana, tworzy nadzwyczajny efekt. Taki produkt w postaci listwy ściennej nie tylko bardzo dobrze dopasowuje się do ściany, ale także pozwoli zamaskować przykładowo końce tapet lub nierówności po pomalowaniu ścian. Wpływa to bardzo dobrze na estetykę pomieszczenia i sprawia, że jest ono niezwykle zharmonizowane.

Listwa ścienna MDC250 Mardom Decor to model charakteryzujący się niezwykłą uniwersalnością, dzięki czemu bez problemu można zastosować ją w niejednej stylizacji wnętrza, nadając niezwykłego charakteru i trójwymiarowego efektu każdej ścianie. A dzięki przykuciu szczególnej uwagi do najdrobniejszych aspektów podczas projektowania i tworzenia listwy ściennej Mardom Decor MDC250 jest to produkt spełniający wszelkie oczekiwania.

Listwa ścienna Mardom Decor MDC250

Produkt wykonany jest z materiałów najwyższej jakości. Listwa MDC250 marki Mardom Decor idealnie dopasowuje się do każdego rodzaju ściany, niezależnie od jej wykończenia. To świetna dekoracja, która ma duży wpływ na estetykę każdego wnętrza. Co ważniejsze listwa ścienna jest bardzo odporna na wilgoć i uszkodzenia, a także zadrapania. Ponadto model jest niezwykle praktyczny, dzięki braku konieczności przykładania szczególnej uwagi do pielęgnacji i konserwacji listwy ściennej MDC250, gdyż w przypadku ubrudzenia czy zakurzenia wystarczy przetrzeć ją ścierką, aby odzyskała swój pierwotny wygląd.

Malowanie i montaż listew ściennych MDC250 Mardom

Listwa ścienna MDC250 Mardom Decor to produkt charakteryzujący się niezwykłą łatwością personalizacji oraz montażu. Jest to model, który doskonale wkomponuje się w niejedną kolorystykę aranżacji bądź będzie stanowić kontrastowy detal wyróżniający całą stylizację wnętrza. Listwa MDC250 Mardom Decor może być pomalowana na dowolny kolor. Należy jednak spełnić jeden warunek. Użyta farba nie może zawierać rozpuszczalników, ponieważ wpływają one negatywnie na powierzchnię listwy, uszkadzając produkt. Farby, które możemy wykorzystać do zmiany koloru tego rodzaju sztukaterii to farby akrylowe, lateksowe lub silikonowe.

Jeśli chodzi natomiast o montaż listwy MDC250 to można przeprowadzić go samodzielnie w dość krótkim czasie. Jest to niezwykłą zaletą z punktu widzenia szybkiej odmiany każdego wnętrza. Aby prawidłowo zamontować listwę ścienną MDC250 należy zastosować rekomendowane przez Mardom Decor kleje: klej montażowy Adefix New i klej do łączeń listew Adefix Plus.

Parametry listwy ściennej Mardom Decor MDC250

Listwa ścienna MDC250 ma doskonałe proporcje i wymiary, dzięki czemu można ją stosować w każdym pomieszczeniu. Ta listwa wykonana jest z polistyrenu o dużej gęstości, dzięki czemu jest odporna na uderzenia i wilgoć, co pozwala na zdecydowanie szersze zastosowanie produktu. Może ona zatem z powodzeniem zdobić ściany w różnych pomieszczeniach niezależnie od ich przeznaczenia.

W razie pojawiających się pytań…

Jeśli jesteś zainteresowany listwą ścienną MDC250 bądź innym produktem dostępnym w naszej ofercie, skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo. Nasze doświadczenie oraz ogromna wiedza o sztukaterii pozwoli nam odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące detali dekoracyjnych i wykończeniowych ich parametrów, zastosowania, a także sposobu montażu. Ponadto z przyjemnością pomożemy wybrać najlepszy produkt, który spełni wszelkie oczekiwania zarówno wizualne, jakościowe, jak i budżetowe.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Łączenie listew ściennych Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: