• -8%

Mardom Decor MDD346F Listwa ścienna

177,43 zł 163,24 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Gustowna listwa ścienna MDD346F za sprawą swojego wzornictwa w niezwykły sposób podkreśli charakter stylizowanych wnętrz, a dodatkowo wyróżni ściany przepięknymi kompozycjami sztukateryjnymi. Ekskluzywna listwa MDD346 Flex marki Mardom Decor jest przygotowana do pomalowania, odporna na wilgoć i uderzenia, pozwalając na zastosowanie jej w każdym pomieszczeniu. Ozdobi ściany w przypadku kolumn, półkolumn oraz łuków ściennych.

Opis

 • Wysokość (cm)
  6.1
 • Długość (cm)
  235
 • Szerokość (cm)
  2.5
 • Symbol
  MDD346F
 • Kolekcja
  Prestige
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna Mardom Decor MDD346 Flex

Nowoczesne materiały wykończeniowe wnętrz cieszą się w coraz większą popularnością. Nasi Klienci zdecydowanie zakochują się w stylowych aranżacjach wnętrz i coraz częściej przywiązują większą uwagę do detali. Elastyczna listwa ścienna MDD346F Mardom Decor to produkt najwyższej jakości, który pozwoli stworzyć oryginalną dekorację na każdej ścianie. To odpowiedź na potrzeby klientów, którzy chcą mieć w swoich wnętrzach sztukaterie, które tak pięknie nawiązują do popularnego stylu francuskiego.

Listwa ścienna gięta MDD346F Mardom Decor

Jaka jest charakterystyka giętej listwy ściennej MDD346F Mardom Decor? To najwyższej jakości dekoracja ścienna, wykonana z bardzo wytrzymałego materiału, który gwarantuje odporność na wszelkie uszkodzenia oraz czynniki zewnętrzne, takie jak np. wilgoć. Elastyczna listwa ścienna MDD346F Mardom Decor służy do ozdabiania ścian zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i usługowych, takich jak recepcje, sale konferencyjne, restauracje. Listwa ścienna MDD346F Mardom Decor ze względu na swój niepowtarzalny charakter i możliwość dopasowania do łuków jest z pasją wybierana przez miłośników oryginalnych wnętrz, którzy mają niebanalne pomysły na swoją przestrzeń. MDD346F Mardom Decor to gotowy do użycia produkt, który można łatwo dostosować i nadać mu indywidualny charakter. Listwa MDD346F Mardom Decor została dostosowana do różnych rodzajów farb, na przykład akrylowych lub lateksowych. Dlatego można ją pomalować na wybrany przez siebie kolor, aby idealnie komponowała się na ścianie lub pełniła funkcję elementu kontrastowego. Wszystko w zależności od Twoich pomysłów i upodobań dotyczących aranżacji.

MDD346F Mardom Decor sposób montażu elastycznej listwy ściennej

Produkt, jakim jest elastyczna listwa ścienna MDD346F Mardom Decor, można łatwo zainstalować samodzielnie. Listwa MDD346F Mardom Decor to gotowy do użycia model, który łatwo wygina się do pożądanych kształtów, dzięki czemu można tworzyć dekoracje ścienne o oryginalnych kształtach i formach. Mocowanie listwy ściennej MDD346F Mardom Decor jest niezwykle proste i skuteczne dzięki specjalnie zaprojektowanym produktom, takim jak Mardom Decor fix i Mardom Decor fix do łączeń listew. Zastosowanie tych klejów daje gwarancję trwałego zamocowania listwy, która nie będzie odklejać się od powierzchni ściany nawet przez lata.

W jakich wnętrzach należy zastosować MDD346F Mardom Decor?

Elastyczna listwa MDD346F Mardom Decor to idealny produkt do wszystkich wnętrz urządzonych w stylu klasycznym, nowoczesnym, glamour, retro, francuskim i skandynawskim. Listwa ścienna MDD346F Mardom Decor może być z powodzeniem stosowana w łazienkach, sypialniach, salonach, korytarzach i korytarzach. Świetnie sprawdzi się również w pokoju dziecka. Listwa ścienna MDD346F Mardom Decor nada każdej przestrzeni wysublimowaną francuską elegancję, jednocześnie podnosząc walory wizualne wnętrza.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Łączenie listew ściennych Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: