• -7%

NMC C25 Rozeta

67,28 zł 62,57 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 62.57 zł

Opis produktu

Styropianowa rozeta sufitowa NMC Nomastyl C25 podkreśli każdy żyrandol, czy lampę nadając wnętrzu charakteru. Rozeta może być wyjątkową dekoracją ściany, stając się elementem kompozycji ściennej. Produkt świetnie pasuje do klasycznych aranżacji i nie tylko ze względu na swój uniwersalny design. Rozetę C25 można pomalować, co pozwala na dopasowanie jej do każdego wnętrza. Rozeta NMC jest łatwa w montażu, odporna na wilgoć i niepalna.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Długość (cm)
  Ø 44.5
 • Symbol
  C25
 • Kolekcja
  Nomastyl
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Rozeta NMC Nomastyl C25 – sztukateria styropianowa

Sztukateria styropianowa jest sprawdzonym sposobem na nadanie wnętrzu oryginalnego wyglądu, harmonii oraz niespotykanego designu. Produkty te jak na przykład dekoracyjna rozeta NMC Nomastyl C25, to elementy zdobnicze o kształcie przykuwającym oko oraz efektownej prezencji.

Uniwersalizm rozety sufitowej NMC Nomastyl C25 pozwala na zamontowanie jej we wszelkiego rodzaju stylizacjach, od klasycznych, stonowanych i eleganckich, po nowoczesne i ekstrawaganckie. Sztukateryjna dekoracja w postaci rozety NMC C25 to nie tylko wspaniała dekoracja, uwypuklająca charakter pomieszczenia. To także element wykończeniowy, który zasłoni wszelkie nieestetyczne elementy.

Styropianowa, nadzwyczaj lekka ścienna rozeta ozdobna NMC Nomastyl C25 poprzez swój ponadczasowy i prosty wzór wtopi się w wiele stylizacji. Ponadto, dzięki zainstalowaniu oferowanej w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl dekoracji w postaci rozety wykończeniowej NMC Nomastyl C25 zyskają Państwo subtelne przejście ściany w sufit.

Lekka dekoracja – NMC Nomastyl C25

Wykończeniowa rozeta NMC Nomastyl o numerze C25 została wykonana ze styropianu, co czyni ją niesamowicie lekkim, a zarazem nieskomplikowanym w montażu produktem. Ze względu na swoją niewielką wagę styropian to jeden z najczęściej używanych materiałów do produkcji sztukaterii.

Głównym atutem sztukaterii styropianowej w postaci sufitowej rozety Nomastyl C25 z linii NMC jest jej niezwykle niska cena. Ten argument przeważa za kupnem tego typu dekoracji. Kolejnymi walorami wyprodukowanej ze styropianu wykończeniowej rozety sufitowej NMC C25 jest jej solidność wykonania, jak i odporność na wilgoć. Dzięki właściwościom styropianu bez problemu mogą Państwo zamontować NMC Nomastyl C25 w salonach, ale także kuchni i łazience, gdzie będzie pełnić funkcję dekoracyjną jako wykończeniowa rozeta, wprowadzając harmonię aranżacji do każdego pomieszczenia.

Wyprodukowanie rozety NMC Nomastyl C25 ze styropianu dodaje jej plastyczności. Co więcej, proponowana w naszym sklepie wykończeniowa rozeta styropianowa NMC Nomastyl C25 jest od razu w dniu zakupu gotowa do pokrycia farbą w dowolnym kolorze. Nasi klienci więc mają możliwość dopasowania tegoż detalu do każdego pomieszczenia, bez względu na jego stylistykę i aranżację.

Nieskomplikowany montaż NMC Nomastyl C25

Ciekawym faktem może być to, iż styropianową rozetę NMC Nomastyl C25 są Państwo w stanie zainstalować samodzielnie! Nadzwyczajna lekkość produktu pozwala na zamontowanie go bez większych trudności. Używając, dostępnych w naszym sklepie klejów do montażu NMC Adefix NMC i NMC Adefix PLUS do łączeń jeszcze bardziej ułatwiamy Państwu pracę z produktami NMC z kolekcji Nomastyl.

Zaoszczędzony czas, jak i pieniądze będą dla Państwa ogromną satysfakcją. Nie ma bowiem potrzeby wynajmowania ekipy remontowej, która często pobiera wysokie opłaty za fatygę do montażu tak lekkiej sztukaterii, jaką jest rozeta styropianowa NMC C25. Z nami zmiany w mieszkaniu są niezwykle szybkie, łatwe, przyjemne, a przede wszystkim efektowne!

Pytania i wątpliwości do rozwiania

Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy, że wiele naszych Klientów ma problemy z doborem odpowiednich produktów. Pojawiają się pytania dotyczące właściwości, specyfikacji czy też funkcji sztukaterii, w tym także rozet styropianowych. Jesteśmy dla Państwa, by pomóc i poprowadzić na drodze do zmiany wnętrz. Chętnie udzielimy odpowiedzi na zadane pytania związane z sufitową rozetą dekoracyjną NMC Nomastyl C25 oraz z innymi produktami dostępnymi na www.maszwnetrze.pl. Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: